Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény a One Piece nevű...

Vélemény a One Piece nevű animéről?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, kb.a 770-es részek körül tartok. Kinek mi a vélemény az animéről, egyes részeiről? (No spoiler!!)
2018. jan. 23. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, összetett történet, részletgazdag világ, jól megírt egyedi karakterekkel, viszont iszonyat el van nyújtva az egész. Ami a 800 rész alatt történik, azt 3-400 részben kéne lenyomni, és akkor ütne igazán. Így viszont elég sok helyen válik unalmassá. Annó néztem a Thriller Bark Arc-ig (380. rész körül). Majd ha megjön a kedvem, folytatom.
2018. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Timeskip előtt nagyon jó volt. Nyílván volt vele 1-2 probléma, de volt egy kellemes sztori, jó szereplők, izgalmas gonoszok, érdekes erők, jó harcok, egy szép világ, és egy kellemes tempó. Minden, amit egy battle shounen animutól elvárok. De az utóbbi időkben nagyon alá adtak. Úgy kilassult, hogy egyszerűen unom. Timeskip után az első száz részt tovább tartott megnéznem, mint az előző párszázat. Sztori szempontból pedig, kedvenc karaktereim annyira megváltoztak, főleg Franky, aki ahogy most kinéz, se sírni, se nevetni nem tudok rajta. De nemcsak kinézetre változtak meg, egyszerűen úgy érzem, nem jut a csapat minden tagjára elég figyelem, fele háttérbe szorul.


Dressrosa második felére már nézhetetlen, annyira elhúzzák, az animáció meg már annyira hányadék, minősége annyira leesett, már a manga többet mozog. De amíg a Toei fejőstehene tejel, addig nekik nincs gondjuk, de én sajnos már nem bírom tovább nézni, nekem elég volt, ebből már nem kérek. Majd elolvasom a mangát.

2018. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a timeskip utáni arc-ok annyira nem jöttek be.

Fishman Island szerintem a valaha volt legunalmasabb és leggyengébb arc, Punk Hazard felvezetőnek jó volt, Dressrosa szerintem nagyon jól indult, de a végére vontatott lett, Zou is Punk Hazardhoz hasonló volt, Totland/Whole Cake Island se indult rosszul, de szerintem egyáltalán nem egy nagy durranás eddig.


De ettől függetlenül szeretem.

2018. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SOKKAL nagyobb a füstje, mint a lángja. Lehet, hogy az átlag hosszú shounenek közül a történet szempontjából a jobbak közül való (viszont még így is közel sem a legjobb még a maga műfajában sem!!!), de mint adaptáció így is időrabló szarság. Az a keresztje, mint sok hasonlónak, hogy a mangával párhuzamosan adaptálják és így a cselekmény kibírhatatlanul elnyújtott és vontatott.


Ha One Piece, akkor manga vagy semmi.

2018. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!