Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Krízis a föld 10-en mi történt...

Krízis a föld 10-en mi történt benne?

Figyelt kérdés
Nézem ezeket: Supergirl, Flash. a Szupergirlt most nézem, a flash-t kinéztem a legutolsó kijött részig. Na mind1 az a lényeg, hogy nem tudom mi történt barry esküvőjén, és légyszives ezért valaki mondja el, hogy miről szól ez a ... film? és hogy ha lehet, hol tudom megnézni

2018. jan. 29. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A sorrend a következő:

Supergirl 3. évad 8. rész

Arrow 6. évad 8. rész

The Flash 4. évad 8. rész

Legends of Tomorrow 3. évad 8. rész


Cikkeket pedig írtak róla. Megnézni pedig ahol a többit nézted; rajtad áll, hogy legálisan teszed-e vagy kevésbé :D

De olyat hallottam, hogy a google keresőjében a sorozat neve és az online szócska sokat segít, főleg ha használsz egy reklámblokkolót vírusok és bányászat, illetve undorító módon felhozott reklámok kiszűrése miatt. De természetesen mivel csak legális forrásból nézünk emiatt nem kell aggódni :)


Remélem tudtam segíteni, de lehet már magad is megtaláltad; ha nem akkor hozz popcornt és jó filmnézést! :)

2018. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!