Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit vártok az új Bosszúállók...

Mit vártok az új Bosszúállók filmtől?

Figyelt kérdés
Hogy tetszik az előzetes? Mit vártok tőle? Szerintetek meg fog halni valamelyik fontos hős? Kinek szorítotok a legjobban?:)

2018. jan. 30. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy olyan jó legyen, mint az előzetes, ne pedig egy látvány film legyen, mint a vasember 3 vagy a polgárháború, Amerika kapitány itt már biztos meg fog halni. Mármint miben szorítunk kinek?
2018. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy túlélje. "Ha xy nem éli túl, én nem nézek több Marvel filmet", erre gondolok, persze képletesen :D
2018. jan. 30. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több pénzt hozzon, mint amit én 1 millió év alatt keresni tudok.
2018. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát én Hulknak, a Galaxis Őreinek, Hangyának, Doctor Strange-nek, Pókembernek és Fekete Párducnak szorítok, többi mehet a levesbe :D
2018. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Amcsi kapitany nem erdekel. Unszinpatikus.

Ironman es thor parti vagyok xD es remelem wolverine felfog tunni

2018. febr. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az X-Menek egy ideig még biztos nem fognak feltűnni, őket el is lehet egyelőre felejteni.


Nekem tetszik az előzetes, amit képregényt olvastam, ami alapján a film lesz, nem kecsegtet sok jóval pár hős sorsa.

Tony, Steve, Vízió biztosan meghalnak, de én Natashának és Bruce-nak is nagy esélyt saccolok, valamint Thor és Loki is a peremen van. Hős biztos fog meghalni, be van jelentve, hogy lesz főszereplő halál, ez mondjuk egyértelmű.


A filmtől egy jó történetet, látványt és érzelmeket várok. Nevetessen meg, vagy sírasson meg, mint a Logan.

2018. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek szerintem van esélyük túlélni: Póki, Fekete Párduc, Hangya, Thor, Gamora, (Valkűr lesz a filmben?)

Többiek mind esélyesek a halálra, még Hulk is, hiszen Logan is halhatatlan volt állítólag, de megoldották.

Akiknek szorítok: Loki, Doctor Strange, Tony, Nat, Sólyomszem, Skarlát Boszi, Rocket, Groot

2018. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#4-esnek mondanám: Hangya nem lesz benne a Végtelen Háborúban.
2018. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!