Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a régebbi, poszt-apok...

Mi ennek a régebbi, poszt-apokaliptikus filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Egyszer még gyerekkoromban láttam, és nem jövök rá a címére, próbáltam keresgélni a neten, de semmit sem találtam.


A film története:

A földön annyira elvékonyodott az ózonréteg, hogy az emberek a szabadba nem tudnak kimenni, mert a nap teljesen elégeti őket, csak védőruhában tudnak kimenni. Ezért pár tudós egy szerkezetet tervezett, ami fellő a sztratoszférába egy sugarat és egy védőpajzsot hoz létre a föld körül. A védőpajzs teljesen lesötétíti a földet, az emberek állandóan sötétségben vannak, nincsenek nappalok csak éjszakák.---Ez van a film elején, közben eltelik pár évtized és páran megkérdőjelezik, hogy valóban kell-e a pajzs és elindulnak felfedezni a pajzson kívüli világot....stb. Körülbelül 1980 és 1995 között lehetett a film.


2018. febr. 4. 19:40
 1/1 gaabik válasza:
52%
hegylako 2
2018. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!