Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars: Solo film trailer...

A Star Wars: Solo film traileréről mi a véleményetek? Jobb vagy rosszabb mint amit vártatok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a két megjelent trailer alapján, milyen lesz a film?


Ha még nem láttad:


https://www.youtube.com/watch?v=9Szts88zY4o


https://www.youtube.com/watch?v=dNW0B0HsvVs&t=36s



2018. febr. 5. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagy Star Wars fan és rajongó vagyok szóval ebből szerintem sok mindent kivettél :D
2018. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
én bízom az antológia filmekben a zsivány sem volt rossz,úgyhogy erre elmegyek moziba.
2018. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
sz@r (disney)
2018. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

A Disney eddig elég vegyesen szerepelt. Ébredő erő egy fantáziátlan koppintás, de a nosztagia és a hangulat nagyon ott volt.

A Zsivány egyes egy unalmas kliséhalmaz, 0 Star Wars hangulattal az utolsó negyed órát kivéve. Az Utolsó jedik pedig egy zseniális alkotás, a Birodalom visszavág óta a legnagyszerűbb SW film - lehetett volna. De hiába csodálatos a látvány, kapnak érdekes jellemfejlődést a szereplők, a zseniális fordulatok, ha kb félóránként becsúszik egy olyan hiba, ami teljesen kizökkenti az embert.

Ezek tükrében szerintem korai még bármit is leszűrni Han Solo film traileréből. Meglátjuk. Én azért reménykedek!

2018. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!