Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozat a Spartacus?

Milyen sorozat a Spartacus?

Figyelt kérdés
És milyen sorrendben kell nézni őket?

2018. febr. 9. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. a 300 esztétikája. Sok lassítás, sok vér, nagyon kigyúrt félmeztelen harcosok, ilyesmi. Szerintem a történet nagyrészt érdekes, a harcok jól meg vannak csinálva a maguk irreális irreális stílusában. És történelmileg se hű. Szóval ha realizmust akarsz, akkor a Spartacus nem neked való. Brutalitás, meztelenkedés, stb. És határozottan egyre jobb lesz, úgyhogy ha az első pár rész nem tetszik annyira, érdemes tovább nézni.

És szerintem mindent kiadás sorrendjében kell nézni, így ezt is.

2018. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első évad, nulladik évad, második évad, harmadik évad.
2018. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ertem koszi:) csak azert kerdeztem h milyem sorrendben,mert hallottam h valamelyik az elozmeny sorozata meg ilyesmiket
2018. febr. 9. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy előzmény nem hamarabb készült... Tehát nyilvánvalóan annak fog treljes élvezetet nyújtani, aki már megismerte előtte az ott szereplőket.

Mondjuk ez mindennek így van. Úgy kell nézni a dolgokat, ahogy azokat időrendben elkészítették. A készítők csak tudják.

2018. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírták a többiek a lényeget.

Legfeljebb még annyit tennék hozzá hogy a topp 10 legjobb sorozat egyike.

Annyira más világot mutat be hogy szinte fantasy remek színészek elképesztően jó utálnivaló főgenyákkal jó sztori látványos harc koreográfiák.

2018. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!