Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan rangsorolnátok az...

Ti hogyan rangsorolnátok az alábbi színészeket a legjobbtól a legrosszabbig?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagytok nektek mi a sorrend, ki a kedvenc. Ti hogyan rangsorolnátok ezeket a színészeket egymás után?


*Sylvester Stallone

*Arnold Scwarzenegger

*Steven Seagal

*Bruce Willis

*Keanu Reeves

*Liam Neeson



2018. febr. 9. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Liam Neeson

Sylvester Stallone

Keanu Reeves

Bruce Willis

Arnold Scwarzenegger

Steven Seagal


Legjobbtól a legrosszabbig. Ez a színészi kvalitásokra vonatkozni, nem arra hogy ki a kedvenc. A "kedvenc" listám máshogy nézne. Schwarci pl. nem túl jó színész én mégis imádom.

2018. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
*vonatkozik
2018. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Liam Neeson

Keanu Reeves

Bruce Willis

Sylvester Stallone

Arnold Schwarzenegger

Steven Seagal

2018. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Liam

Keanu

Bruce

Sylvester-Arnie ( Sylvestert jobb színésznek tartom, de Arnie-t jobban szeretem, és a filmjeit is.


Segal nem színész, csak egy felkapott kókler, ráadásul ő maga, és a filmjei is borzalmasak. "Bosszúra törve, Az igazság mecénása" Jézusom, már a címek is szánalmasak.

2018. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

teljesen szubjektív számomra, de filmjeik és színészi teljesítményük alapján. Tekintve, hogy Keanu nem csak akciófilmekben vett részt és ott is jól teljesített, nálam ez extra pont. Schwarzi és Seagal nagyon messze áll a többiektől, hiába sikeresek, de számomra egysíkúak.


Keanu

Willice

Stallone

Neeson

(egy pár üres hely)

Schwarzi

Seagal

2018. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Segal nagyon jót alakít az Onion Movie-ban :) Egyetértek azzal, hogy színésznek gyenge.
2018. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl szigorúak vagytok Steven "Ezerarcú" Seagallal. Azért neki is volt színészi tehetsége. Ezt a tehetséget úgy hívták, hogy Szakácsi Sándor.:D
2018. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez szigor kérdése. (még ha csak viccből is írtad, amit írtál) Vannak nála rosszabb színészek, akik szerepelnek filmekben, ám a kérdésben szereplők közül ő kullog hátul és neki sincs ezzel semmi baja. A pénzt megkapta és kész. A harcművészetekben ő van a legmagasabb fogok, nem kell neki máshol is bizonyítania, hogy jól csinálja az életét.
2018. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ne mondd. Természetesen irónia volt. Az első válaszoló vagyok amúgy. Láthatod, hogy én is az utolsó helyre rangsoroltam.
2018. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
/Az irónia a vicces emberek gorombasága./
2018. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!