Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Hogyan ússzunk meg egy...

Tekissunyi kérdése:

A "Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot? " (How to Get Away With Murder) sorozat 04. évadának mikor lesz magyar szinkronja? Vagy esetleg valamelyik csatorna fogja-e adni magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Bármilyen kis információ segítene. Magyar szinkronnal néztem meg az előző évadokat és valahogy felirattal egyáltalán nem jön át a történet.

2018. febr. 13. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Axn-n lesz majd valamikor tavasszal (április talán), de biztosan fogják reklámozni előtte. Én is várom már, hogy adják...de mire kezdik legalább lesz idő újranézni, mert nem igazán igyekeznek 1 éven belül folytatni mindig az aktuális új részekkel, így kissé homályosak tudnak lenni bizonyos részletek. :)
2018. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező és első válaszoló. A kérdésre a választ nem tudom, de nekem is szintén kicsit fura volt eredeti hanggal, nem szeretek olvasni, ráadásul sokszor meg kellett állítani a részeket mert olyan gyorsan beszéltek, hogy nem tudtam elolvasni....:)


Örülök, hogy mások (ti) is szeretitek ezt a sorozatot, én rajongó vagyok, szerintem kb. 3x-4x biztos végignéztem az összes évadot, a párom már ki van borulva, ha látja, hogy elölről kezdtem.

(Nagy sorozatnézők vagyunk, de neki 1x elég volt)...

A magyar szinkron miatt én is aggódom, sajnos kis hazánkban nincs akkora rajongótábora, mint Amerikában.

Ha lehetne egy kérdésem... Annalise házának felrobbanása előtt miért hívott mindenkit a házba??? Erre azt hiszem nem kapunk választ és sokadik újranézés után sem esik le, hogy mi lehetett annyira fontos azon az estén?

Bocsi a kérdésért... :)

2018. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!