Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Visszatér Snoke...

Star Wars: Visszatér Snoke legfőbb vezér? Ha igen, mi lesz Kylo Rennel és Rey-jel?

Figyelt kérdés
Szerintetek visszatérhet Snoke? Ugyanis Serkis megszellőztette hogy simán vissza lehet hozni, és simán lehet hogy ő Plagueis. Ti mit gondoltok erről? És mi lesz Kylo Rennel és Rey-jel? Hiszen akkor nyilván Hux és az Első Rend is Kylo ellen fordul.

2018. febr. 19. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha kiderülne, hogy Snoke valójában Plagueis, és az erővel vissza tudja magát hozni a halálból, az elég király lenne, és illene is a kánonba. Vagy pedig valami teljesen más lesz.
2018. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

nagyon remélem hogy nem folytatják a gyalázatot azzal,hogy gollamból plagues lesz.

teljesen karakter idegen lenne plaguestől egy ilyen semmirekellő tanítvány és egy ilyen pojácák vezette sereg.

szóval remélem hogy nagy ívben ejtik ezt a vonalat és plagues-t korhatáros antológia filmben dolgozzák fel,a muun mivoltában,ahogy megérdemli és ahogy mi is megérdemelnénk már egy rendes sw filmet,rendes sithekkel.

2018. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Na igen, így próbáljon bárki a nagy SW rajongók kedvében járni... Legyen pontosan az, amit én akarok minden egyes apró részletében, különben lázadunk! Szerencse, hogy a Disney nem rátok hallgat.
2018. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem unod még?

Hány ilyen kérdést akarsz még kiírni?! Hagyd abba...

(Ha a többi kérdést mégsem te írtad ki akkor is vissza kereshettél volna.)

Másrészt, min változtat azon hogy a válaszunk igen vagy nem? Mi sem tudunk többet mint te. 2019.decemberében minden kiderül. TÜRELEM!

2018. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár semmi közöm hozzá, mert nem én írtam ki a kérdést, és igen, én is látom hogy írtak már ki hasonlót, de azt nem értem miért zavarja meg a lelki egyensúlyodat, ha valaki feltesz ide még egy kérdést. Unatkozik, hogy te, joga van hozzá, miért kell ezért leoltani?

Szerintem ha visszahozzák Snoke-ot se lesz különösebb befolyása a végkimenetelre. Nekem is vannak fenntartásaim, hogy bemutattak egy ilyen erős karaktert, akiről semmit nem tudunk, aztán csak úgy kettévágják, de elfogadtam a filmrendezői magyarázatot, hogy nem akartak még egy Vader-Uralkodó párost. Nem tudom akkor minek kellett egyáltalán beletenni a filmbe, de mindegy ezt már elcseszték. Elfogadtam, hogy vannak a filmnek hibái, ahogyan az eredeti trilógiában sem értettem, miért nem tudtak valami normálisabb befejezést kitalálni, ahelyett hogy Vader csak úgy felkapja, és eldobja a legfőbb szupergonoszt. Azt meg csak hagyjuk hogy "I have the high ground!"

Szerintem ha lesz Snoke, ha nem akkor is Kylo ellen fordul az Első rend, szinte kizárt hogy Hux nem támadja hátba. Akár kezdődhetne azzal a film.

2018. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza jön még, de abba már nem vagyok olyan biztos, hogy Plagueis ként. Továbbra is úgy gondolom nagy hiba lenne ennyivel elintézni a karakterét. Még ha meg is halt, akkor is lesz róla szó szerintem, legalább Kylo múltja kapcsán.


Akár élve látjuk viszont, akár nem. Csatlakozom az előttem szólóhoz, miszerint Hux árulása 100%.

Engem két dologgal tudnának a 9. részben igazán meglepni. Az első, ha Hux nem árulná el Kylo-t. Na, ezen őszintén ledöbbennék! Ez lenne a legmeglepőbb!

A második, ha Kylo gonosz maradna és egy sima főgonoszként meghalna. Ez szintén egy olyan fordulat lenne számomra amin őszintén csodálkoznék, tekintve, hogy már a 7. rész óta biztosra veszem, hogy a végén felhagy a Kylo Renesdivel és végül, újra Ben Solo lesz. Persze, ettől még nem biztos, hogy túléli. Vader-ből is, hiába lett újra Anakin, mégis meghalt.

2018. febr. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván amiket írsz meglepő dolgok lennének, de az is meglepő lenne, ha a porgok elpusztítanának mindenkit. Mármint Kylo Rent, Reyt, a Sitheket, az Első Rendet, az Ellenállást, és Rose lenne a világmindenség ura. Meglepő lenne meg minden, de ne már!

Gondolkodjunk filmrendezői fejjel! Kylo nem halhat meg! Egy szemét kis gané, és még drámai is lenne, de nem lehet! Anakinhoz meg nem hasonlítanám, mert az előzménytrilógia esetében adott volt egy végkimenetel, nem nagyon lehetett mást kihozni belőle, itt más a helyzet, kicsit szabadabb a filmkészítő stáb. Kinyírni az utolsó Skywalkert viszont szerintem tök fölösleges volna, amellett hogy nekem személy szerinte nem tetszene (ezt persze ki nem sz..a le?!), de a lényeg az, hogy fölösleges. Szerintem is lesz még Snoke, de csak amolyan visszaemlékezésként, vagy szellemformában terrorizálhat még embereket, a végkimenetelre nem lesz nagy befolyása.

2018. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

XD A Porgok világuralma vicces lenne! XD

Amúgy nem mondtam, hogy meghal, csak azt, hogy akár meg is halhat. Szerintem sem fog meghalni se Kylo, se Rey.

2018. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!