Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmeket amelyek...

Tudtok olyan filmeket amelyek ikrekről szólnak avagy ha valaki elveszíti az ikertestvérét és fel dolgozza?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak egy balesetben meg halt az ikertestvére és szeretnék mindent meg tudni az ikrekről és leginkább ha meg értem ezt a fájdalmat akkor neki segíteni a fel dolgozásban tudom nem tudom helyettesíteni az ikertestvérét de meg próbálom kitölteni az űrt.

2018. febr. 22. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

HA ilyen valós probléma van, akkor NEM FILEMKBÖL akarj tájékozódni, mert a legtöbbnek még véletlen sincs köze a valóághoz meg az ikerkapcsolatokhoz.


A barátodon meg akkor segítesz a legtöbbet, ha egyszerüen mellette vagy, EGYSZER elmondod neki, hoyg ha akar beszélni az esetröl vagy bármiröl, ami a fejében jár, szivesen meghallgatod, de egyrészt ezt ne mondogasd napota (esetleg töbször is), másrészt egy ilyen veszteség feldolgozásához leginkább IDÖ kell.

A legfontosabb, hogy LEGYÉL OTT, hogy ha akar, tudjon kihez fordulni!


Ha neki komolyabb problémái lennének emiatt, akkor meg egy szakember (pszichológus) az, aki tényleg tud segíteni, privát emberként csak rontasz az állapotán.

2018. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
The forest (horrorfilm)
2018. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a horrosfilm vallóban alkalmas bemutatni, hogyan tudja az ember az elhalt ikertestvérét feldolgozni. :-))
2018. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A 2 nővér.
2018. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másik csaj
2018. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!