Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezek közül melyiket a legérdem...

Trevor. kérdése:

Ezek közül melyiket a legérdemesebb megnézni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben jó néhány dráma, slice of life animét láttam, így most vágynék valami akcióra. Kiválogattam néhányat, de nem tudom melyik a legjobb közülük.


Akame ga Kill!

Akatsuki no Yona

Claymore

Ergo Proxy

Kenpuu Denki Berserk ('97-es változat)

Kill la Kill

Parasyte -the maxim

Michiko to Hatchin

Phantom: Requiem for the Phantom

Shangri-La

Tengen Toppa Gurren Lagann


Más ezeken kívül most nem érdekel, inkább csak saját tapasztalat, hogy a fentiek közül kinek melyik tetszett a legjobban.



2018. febr. 24. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megnézni ezek közül:


Kenpuu Denki Berserk ('97-es változat) - abszolút, mindenképp, most azonnal, de ez dark fantasy, komoly, nincs benne tünciskedés

Parasyte the maxim - ezt is mindenképp

Claymore - egész jó kis történet,

Kill la Kill - poénos, hatásvadász, de stílusos

Tengen Toppa Gurren Lagann - zsáner vígjáték is, jó történettel


Michiko to Hatchin - ezt még nem láttam, de azt mondják szórakoztató

2018. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Berserk-et és a Parasyte-ot tudom ajánlani én is, azt hozzátéve hogy mindkettõbõl klasszisokkal jobb a manga.


Akame ga Kill - hulladék edgy fanservice-halom

Kill la Kill - totális agymenés, nekem annyira nem jött be de rohadt jól van meganimálva


Többit nem láttam, így nem tudom véleményezni.

2018. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ezek közül az Ergo Proxy-t ismerem. Ez egy filozós anime (szerintem kimondottan felnőttes a mondandója), minimális akció van benne. Elég depresszív a világa, a megvalósítása, meg úgy a hangulata. Ami animét eddig láttam, azok között ez a kedvencem.
2018. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Berserk-et, Parasyte-ot, Gurren Lagann-t mindenképpen érdemes megnézni, de a Kill la Kill és a Requiem for the Phantom is jó. A legjobban a Parasyte tetszett, egyik kedvencem.
2018. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!