Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a 2 filmnek a címe?

Mi ennek a 2 filmnek a címe?

Figyelt kérdés

1. A filmben van egy nő, aki lovagol. Kinézi magának pár férfi, azt hiszem hatan vannak, megerőszakolják. A nő bosszút áll, egyenként megkeresi, majd talán lelövi(?) őket. Lehetséges, hogy a nő a film végén meghal, de ebben nem vagyok biztos.


2. Erről kevesebbet tudok írni. Van egy nő, akit megakart ölni egy férfi. A nő megmenekül. Sokkal később 15, 20 vagy 25 év múlva egy nagyobb városban, talán Los Angelesben vagy New Yorkban barátnőjével újra meglátják a férfit, először talán nem is biztosak benne, hogy ő az a férfi, aki anno megakarta őket ölni. Azt hiszem a férfi is ekkor felismeri őket, és újra menekülni kezdenek.



2018. febr. 27. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első szerintem a Köpök a sírodra.
2018. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem. Ezeket kb az 1990-es évek elején láthattam.
2018. febr. 27. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:

1.

Lőj! (¡Dispara!, 1993).


[link]

2018. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!