Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Harry Potter könyv? Miért?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg melyik könyvet nem szerettétek?

(Bár nem hiszem, hogy van ilyen, de ízlés kérdése)



2018. febr. 27. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Életem első könyvsorozata a HP volt, azonnal beleszerettem. Alig vártam, hogy jöjjenek ki az új részek. :D


A kedvencem az első, a második, a hatodik és a hetedik. A többivel sincs gond szerintem, azok is nagyon jól olvashatók, jól halad előre a sztori, de szerintem azok a legjobbak, amiket felsoroltam.


Az ötödik talán kicsit hosszú lett, és már nagyon vártam, hogy mi lesz a vége, megvárakoztatott. :) Nagyon fájt Sirius halála, ezt azért hozzá kell tennem. :( A negyedik hosszúsága azért kevésbé észrevehető, mert a Tusa és a végkifejlet nagyon izgalmas. A harmadik csak a közepétől lesz izgalmas szerintem. De bármit is írtam az előbb, ez a sorozat tett könyvmollyá, 11 éves korom óta falom a könyveket.


L/19

2018. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

HP és az azkabani fogoly.

Hogy miért? mert itt jelenik meg Lupin, aki abszolút kedvencem :)

2018. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

A Titkok kamerája a legjobb számomra. Az egyetlen egy könyv a sorozatban, ami megtudta lépni az első rész hatalmas elvárásait.

A 3-4 is jó volt, de utána a többi olyan lett, hogyha tényleg élnének a Harry Potter karakterek letagadnák, hogy azokba a részekben is ők szerepeltek. Legfeljebb még a Félvér Herceget ismernék el.

2018. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

1-3. addig volt érdekes és fejlődő.

A többi már csak zuhanás a mélybe, Potter utálatához vezető út volt. (Harryhez és az apjáéhoz. Az anyja meg hiteltelen lett, ilyen pálfordulás nincs, egy okos nő aminek lefestették nem ilyen idióta.) Ettől függetlenül érdekelte az embert hogy mi lesz.

2018. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tűz Serlege

Félvér Herceg

2018. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A Főnix Rendje. Azert mert Harry kb itt válik felnőtté. Vagyis igazából a végén. A könyvben megy át a legnagyobb karakterfejlődésen. Plusz azért mert ez a leghosszabb :D.
2018. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A történet és a benne megjelenő új karakterek miatt az Azkabani fogoly az egyértelmű kedvenc, és a Tűz serlegét kedveltem legkevésbé.
2018. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik tetszett, talán az 5. és 7. a legjobban, ott már nem gyerekkönyv hangulata volt a dolognak, bár a 4. rész is komorodott már. Tizenévesként már nem az 1. könyv mesehangulata hiányzott. De az is jó volt, azt 7 éves koromban olvastam még.
2018. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ObiiDave ***** válasza:
100%
Tűz Serlege, imo. Szét izgultam magam a Próbákon. Egyszerűen remek.
2018. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6. és a 3. könyv a kedvencem, a 6. Voldemort múltja miatt, a 3. pedig a tekergők miatt (főleg Lupin miatt) :)

amit a legkevésbé szeretek az pedig a Titkok kamrája, nem rossz az sem, de a többihez képest gyenge

2018. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!