Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars kánon karakterei...

A Star Wars kánon karakterei közül kik azok, akik 1v1, egyenrangú küzdelemben le tudnák győzni Darth Sidioust?

Figyelt kérdés
Tehát nem orvtámadásból, meg túlerővel, meg ilyen figyelemeltereléssel mint Vader, hanem nyílt sisakos küzdelemben, és csak a kánon karakterek közül (tehát Nihilust meg Vitiatét meg társaikat most hagyjuk ki). Szerintetek ki(k) tudná(k) őt legyőzni?

2018. márc. 3. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

gondolom az egyik legalapabb sith,darth bane kánon.

őt az orbalisk páncélban nem sok erőhasználó tudná legyőzni 1vs1ben,sidious sem.

2018. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bane kánon, viszont a kánonbeli erejéből semmit nem tudunk


A mortisi lények bármelyike legyőzte volna szerintem

2018. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Darth Plagueis.

Azérrt az jelenthet valamit, hogy Sidious is csak álmában meri megölni, nem egyből nekirohan...

Darth Bane is lenyomná szerintem,

Illetve Anakin Skywalker/Darth Vader (Ereje teljében!)

Illetve... gyakorlatilag Windu is legyőzte... bár az kérdéses, hogy mennyire megjátszott, vagy valós...

2018. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyőzte, hisz mire Anakin megérkezik addigra eldőlt a harc. Anakin mindössze azt akadályozta meg, hogy megölje, és Sidious csak azt használta ki, hogy Windu megsérült. Amúgy megölte volna.
2018. márc. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as:


Bár Plagueis kánon, de a könyve nem, ahogy Bané sem, szóval róluk kb 0 amit tudunk.


Én amúgy Windut meg Yodát tudnám mondani


Anakin biztos nem győzné le, hiszen még Obi Wan ellen is alulmaradt (ereje teljében), oké, hogy nem azért vesztett mert gyengébb volt, hanem azért, mert Obi Wan vele ellentétben gondolkodott, de szerintem ugyanerre képes lenne Sidious is.

2018. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Darth Bane, Darth Plagueis, Bendu, öreg Luke, Snoke.
2018. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!