Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a régi filmnek?

Mi a címe ennek a régi filmnek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Keresek egy filmet, de sajnos nem találom. Nagyon rég láttam, és próbálom leírni a lényeget. Egy csapat talál egy régi holttestet jéggé fagyva. Majd bevitték az állomásra (bázis, tábor, sajnos nem tudom), és ott lassan elkezdett kiolvadni. Ennek következtében kiszabadult egy vírus, ami az emberrel is végzett. Szóval jóformán ennyi jut róla eszembe :/ De kíváncsi lettem rá, és szeretném újra megnézni, viszont sajnos sehogyan sem találtam... Ha valakinek beugrana, melyik filmről van szó, megköszönném a segítséget :)
2018. márc. 4. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem ez volt de eléggé hasonló a történet:

[link]

2018. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A dolog
2018. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonlít, de sajna nem az, ez egy új film, és mutánsos, amit keresek csupán szimpla vírusos, de köszi szépen, ez is nagyon jó film :)
2018. júl. 29. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Heves jeges :D

Ez vígjáték, de a leírt törtènetbe beleillik, hiszen ez is régi film, mondhatni 'vírus' is van benne.

A gazdag nagypapát a 40es éveiben találják meg a jéghegyen megfagyva. Kiolvasztás után hogy ne kapjon sokkot, az egyébként nemigazán jómódú család múltszázadi életvitelt alakít a modern város egyik elkerített részén, bízva abban, hogy a nagypapa nem fog a 'védőzónából' sosem kimenni.

A nagypapa nemigazán kedves személy, szinte 'virusként' teszi a családtagokat olyanná mint ő és átakarja venni a család felett az irányítàst.

A magaidejében az egyik legjobb vígjátéknak számított Luis de Funes főszereplésével. Javasolnám megtekintését azoknak is akik a thriller kategóriás filmeket kedvelik.

(Cristian)

2019. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, am sajna nem az, a sztori érdekes, de én a horrort keresem még mindig... :D Nem is azért mert olyan jó film lenne, csak egyszerűen idegesít hogy nem nézhetem meg, miközben kíváncsi vagyok rá és nagyban az internet világát éljük tele lehetőségekkel... De a lényeg, hogy valóban borzasztóan régi film :/
2019. jan. 31. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Volt benne egy (vagy kettő?) kutya is, nem?

Nekem rémlik ehhez hasonló film (abban volt kutya), de sajnos én sem emlékszem a címére.

2020. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszem, amúgy még mindig nincs meg. A Dolog c film közel áll hozzá, de mégsem az. Annyira nem fontos, csak tudod milyen érzés, mikor az embernek nem jut eszébe valami, vagy nem talál valamit és szétveti az ideg :3
2020. ápr. 7. 20:25
 8/12 Thunderfairy ***** válasza:
Jason X esetleg.
2020. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Á, neeem, nagyon messze áll tőle, plusz amit keresek az nagyon régi film, minimum 20 éves.
2020. ápr. 12. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy X-akták rész volt?
2020. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!