Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ncore-n hogyan állítsam be,...

Ncore-n hogyan állítsam be, hogy eredeti nyelven, de magyar felirattal tudjak letölteni?

Figyelt kérdés

Milyen beállítással keressek?

A segítséget előre is köszönöm szépen!



2018. márc. 4. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem el vagy tévedve :-/ ott fix feltöltött pakkok vannak, annak tartalmát nem lehet változtatni!


Vki feltölti, más meg leszedi.

2018. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HalkHogen ***** válasza:
Szépen megnézed, hogy milyen audió- és feliratfájlokat tartalmaz a feltöltés. Legtöbbször pontosan jelezve van. Ha angol nyelvű fájlokat töltesz le, és a feltöltő nem csatolt magyar feliratot, sokszor a kommentek között megtalálod az időzített, jó feliratot. Ha ott sem, szépen rákeresel a neten. A filmek, sorozatok döntő többségéhez elérhető magyar felirat.
2018. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen!
2018. márc. 4. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor rámész a letöltésre, ahova beírod azt, hogy Grey's anatomy/grace klinika, afelett van olyan hogy film, sorozat, játék stb. Pipáld ki a sorozatot, és akkor előjön, hogy SD/HU SD/EN DVDR/HU stb, és itt az EN-eseket pipáld ki, akkor a magyar szinkronost nem hozza ki. A feliratokpontinfo-n találsz feliratot.

Szandra nem tudom mióta készít hozzá feliratot, de az ő feliratai eddig nekem mindig jók voltak

2018. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Nézem-nézem... :)

2018. márc. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!