Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Coraline és a titkos ajtó...

A Coraline és a titkos ajtó című filmnek pontosan mi a mondanivalója?

Figyelt kérdés

Láttam már párszor,szerintem az a tanulság,hogy a családot meg kell becsülni. De szerintem ennél többet akar mondani a film,csak nem nagyon jöttem rá,hogy mit.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 6. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne bízzál idegenekben feltétlen? De valszeg én is bedőltem volna.Amúgy nemtom. Én nem is gondolkodtam rajta, hogy lenne konkrét üzenete. Meg ott volt valami ilyen is, hogy ilyen csataszerű volt a végén , és akkor kitartott, szóval, hogy tartson ki. Esetleg? Nemtom. Én amúgy azt hittem, hogy ennek kizárólag a kaland a lényege, meg hogy kicsit ilyen újszerű módon hátborzongató; a zagyvaság és az agymenés szavak hasonlítanak a legjobban ahhoz, amit ki akarok fejezni; meg még egy ilyen szó, hogy ilyen creepy. De amúgy tetszett nagyon, csak nem találom a megfelelő szót; még keresem. Hogy esetleg olyan agygörcs, olyan lehetetlenül kiforgatott; megvan, olyan abszurd; most a bizarr szó is eszembe jutott, talán az is. Tehát arra gondoltam, hogy ez lenne a lényege, nem kerestem benne egyéb ilyen mögöttes tanulságos tartalmat. De egyébként nagyon tetszett.
2018. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*meg hogy esetleg bátorság, és lesz neki jutalma, és még közben segített másoknak is? Ott a szellemgyerekekre gondolok. Meg nemtom pl, leleményesen az a pici lány meg egy cica is, meg még nemtom, ki volt ott, legyőztek egy gonoszt, aki nagyra is tudott nőni.
2018. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors,és kifejtett választ! :)


"Ne bízzál idegenekben feltétlen?"

Jogos,erre nem is gondoltam.


Lehet,hogy tényleg nincs konkrét üzenete,csak én láttam bele dolgokat. De azért jó ezen gondolkodni :D

2018. márc. 6. 17:53
 4/14 anonim ***** válasza:
*Ja de amúgy régen láttam. Ja meg hogy esetleg tanulja meg értékelni , amilye van? /akije is. De a végén anyukája amúgy asszem, meglepte valami olyan dologgal a csajt, amit szeret. Ja meg még lehet esetleg, hogy a barátság az fontos? Meg h a barátokra lehet számítani? (bocsi, h nem egybe írom, nem egybe jutnak eszembe.)
2018. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, volt annak a filmnek BÁRMI mondanivalója? Olyan szinten elvont és háborodott volt hogy arra szavak nincsenek, egy nagyon durva drogozás után álmodhat ilyesmit az ember.
2018. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Szerintem az a közlendője, hogy becsüld meg a jelenlegi életed és értékeid, és hát khm...nem is árt erre felhívni a figyelmet.
2018. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem még a gyermekrablásra való figyelemfelhívás is eszembe jutott, de lehet túlgondolom:D
2018. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
A tipikus cukros nénik elkerülése érdekében. Mert a "másik anya" is mindenféle jóval csalogatta a lányt. De nem tudom, én pár napja néztem meg, mert eszembe jutott, hogy régen láttam és nagyon féltem tőle. Most viszont már az üzenetét kerestem, és akármi is az, zseniális film egy pár évvel később visszanézve.
2018. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bobo a battya volt a legjobb
2021. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
a magus macska volt a legjobb :$
2021. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!