Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Ajánlanátok Naruto sorozatból Sabaku no Gaara/ Sivatagi Gaara fanficeket?

Anime fanfic style-on volt egy csomó jó de megszűnt az oldal és nem tudom elolvasni öket. A démon vágyait találtam csak meg :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: sivatagi gaara, fanfiction, történet

2018. márc. 7. 16:29  Privát üzenet  

A válasz

A Kazekage szobalánya - [link]

The Boss : Az Akatsuki étterem - [link]

# 1/1Időpont 2018. márc. 31. 17:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok nekem animéket (részletek lent)?
Melyiket ajánlanátok? Naruto shippuuden sorozat (kb 500 rész) vagy a naruto a ninja útja (naruto the last)? Leginkább azkotól kérdezem akik látták mindkettőt mert kíváncsi vagyok...
Ajánlanátok jó animéket?
Melyik animét ajánlanátok?
Milyen animét ajánlanátok? (részletek lent)
Milyen animét ajánlanátok? (már láttam: Naruto, Death note, Full moon wo sagashite, Inuyasha, Bokura ga ita, fullmetal alchemist, the melancholy of haruhi suzumiya, soul eater)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!