Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ette meg a tengeriszörny...

Miért ette meg a tengeriszörny Dagobert bácsi fagylaltját?

Figyelt kérdés

Az nem kérdés, mert tengeri szörnyek mindenhol vannak, már a csapból is ők folynak, na de Dagobert bácsi miért vett fagylaltot és miért nem ette meg? Ha ott helyben elfogyasztotta volna, a szörny hozzá se férkőzhetett volna.


Csak azért mert amikor dárga, jó és szeretett Antall Jószefünk halálakor felharsant a gyönyörű, szívmelengető és szívbemarkoló ugyan akkor hazafiságra buzdító klasszikus műremek (iróna)megszakadt a KacsaMesék és azóta sem jöttem rá, hogy minek kellett egy tengeriszörnynek fagylalt?

Tudja valaki?

Dagobert bácsinak nem is szabadna fagylaltot ennie a cukrával! (ja vagy az valaki más...):o


Szóval? Kérdezzétek meg már az a szörnyet ha esetleg találkoztok vele, minek kellett neki az a fagylalt?

És tényleg! Milyen fagyi is volt? Eper, csoki, vanillia? Tejszinhabbal vagy anélkül? És a cseresznye?


Előre is köszi! ;)


(Ui.: félre értés ne essen én nem voltam ott személyesen, sőt még gondolatban sem, csak ezt tanuljuk irodalomból, meg töriböl is, és sok más helyről is hallottam róla, meg láttam annak az epizódnak az elejét a YouTubon. Ja és szeretem a KacsaMeséket, és ki akarom deríteni, hogy melyik kiskacsa melyik, arról nem beszélve, hogy a 2017-es verzió lázba hozott. :D)


Most viccen kívül: fennt van valahol az az epizód?) :)



2018. márc. 8. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

7:30 környékén szakították félbe anno, de ez itt a teljes epizód, ha esetleg lemaradtál a lényegről! :D

2018. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!