Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe ennek az animének?

Mi a címe ennek az animének?

Figyelt kérdés

Régen kezdtem bele, félbehagytam, folytatnám, de sehol nem találok róla infót, a címére meg persze nem emlékszem.

Annyira emlékszem belőle hogy egy sráccal együtt él egy macskanő, aki folyton ugráltatja a srácot. Később megjelenik egy vérfarkas lány aki mindig nyomul a fickóra és balhézik a macskanővel. A macskanő teltkarcsú, a farkaslány deszka (meg kuudere) és mindig "dagadt macskának" hívja a macskalányt. Vígjátéksorozat szörny-csajokkal. Valakinek ötlet?



2018. márc. 11. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Talán Soul Eater? Bár a vérfarkas része nem stimmel
2018. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A Soul Eater-t már rég végigtoltam, amit én keresek az nem ilyen akciósorozat, inkább az a slice of life féleség.
2018. márc. 11. 12:31
 3/13 Trevor. ***** válasza:
Karin, Rosario to Vampire?
2018. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ao-haru demi days?
2018. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha már vámpíros sorozatról van szó, akkor inkább a Jitsu wa Watashi wa-ra, meg a Demi-chan wa Kataritai-ra szavazok, erről a demi-days-ről meg csak 1-2 képet találtam, de nem annak tűnik amit én keresek.

Már egy ideje keresem az anime ismertetők között különböző szűrőkkel, de sehol semmi.

Mintha valamiért elvesztek volna a sorozat adatai. Ne értsetek félre, nem konteózok, nem pörgök ilyen illumináti marhaságokon, csak furának tartom hogy sehol nem találok róla semmit, pedig 2 éve amikor nézni kezdtem, akkor is egy ismertető alapján találtam rá.

Na mindegy, azért kösz hogy próbálkoztatok.

2018. márc. 12. 07:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem a Kanokon esetleg?
2018. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Abból is elindultam keresésnél, de úgy se találtam semmit.
2018. márc. 13. 07:45
 8/13 anonim ***** válasza:
K- ebből csak anyit tudok hogy van benne egy macskanő és nagyon szeret egy fiút személyesen nem láttam de hátha ez az
2018. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most összefoglaltad azt amit a kifejtésben írtam. Szerintem enélkül is vágja mindenki. Egyébként már írtam hogy én is hiába keresem mindenhol, szóval valószínűleg nektek se lesz túl sok esélyetek megtalálni. De mindegy, nem olyan fontos, van ezer más anime is amit nézhetek.
2018. márc. 15. 07:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor bocs de ki kellet volna emelnem azt hogy nincsen benne semmilyen vérfarkas ezáltal a macskanő és a vérfarkas nem balhézik egymással de emiatt én kérek bocsánatot
2018. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!