Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen színű lesz Rey fénykard...

Csehszlovénia kérdése:

Milyen színű lesz Rey fénykardja a Star Wars IX-ben?

Figyelt kérdés

Kék, mert megmaradtak Anakin ketté szakadt fénykardjából a kristályok?

Zöld, mert megörökli Luke fénykardját, amit a Jedi visszatérben használt?

Lila, mert valahonnan elő kerül Mace fénykardja is?

Sárga, mert ő is kísérletezik új fegyverrel mint Kylo Ren?



2018. márc. 16. 21:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Tök mindegy, úgyis picsogni fognak miatta... Luke-nak azért változott zöldre a fénykarja, mert a VI. rész elején a napfényes jelenetekben a kék nem látszott jól. Windunak azért lett lila, mert a színész ezt akarta, mert az a kedvenc színe. Szóval leginkább amilyen kedvük van. De ha Rey-nek egyáltalán lesz új fénykardja, garantálom, hogy százezer ember megy fáklyákkal az utcára miatta. Ha még színe is lesz, az még rosszabb.


Szerintem zöld, mert Luke is az utolsó előtti részben elveszítette a sajátját, és az új kardja zöld lett.

2018. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%
Szivárvány és lyukat tud majd vele vágni a téridőben.
2018. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Kék benne a kristály, úgy hogy marad kék.

Inkább formatervezésen eshet át, mert a burkolata tört el. Illetve nem tudom, hogy a kristály benne megsérült-e. Szeretném ha olyan lenne az új kard, mint Darth Maulé, olyan két végű, csak kékben. Az formailag passzolna is Rey verekedős botjához. :)

Az a kard egyébként nem Reyt illetné, hanem Kylo Rent, mert Darth Vaderé volt, akitől Luke örökölte. Szóval nem véletlenül szeretné Kylo is megkaparintani, mert gyűjti a Darth Vader relikviákat. Még a gonoszoknak is lehet hobbija. :D

2018. márc. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Remélem citromsárga :) de sztem marad neki a kék.
2018. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
100%
Legyen citromsárga. Új karakter, új szín.
2018. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kristály is megsérült, azért lett akkora bumm. Én is abban reménykedem, hogy Maul féle kétpengést csinál magának, az illene hozzá. Esetleg Luke zöld kristályát felhasználhatná hozzá.
2018. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Legyen bugyirózsaszín. :)
2018. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Remélem mikiegér színű lesz. Vagy mindegyik színből egy kevés, hogy polkorrekt legyen.
2018. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
49%
Piros mivel lepippantja a piton fiát, és sith nagyasszony lesz belőle :D
2018. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ahhoz a csoporthoz, akik azt akarják, hogy kék legyen, és olyan, mint Darth Maulnak:D
2018. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!