Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnék eredeti nyelven...

Hol tudnék eredeti nyelven filmeket és sorozatokat nézni és tartozik hozzájuk angol esetleg magyar felirat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
HBOGO, Primevideo, Netflix, talán a HULU-t is sikerül megoldani VPN-nel.
2018. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az HBOGO-n eredetin vannak fent a részek és választható hozzá angol vagy magyar felirat? A Netflixen is?
2018. márc. 17. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Netflix- eredeti nyelven vannak fent a sorozatok/filmek, magyar felirat viszont alig van. (Rég voltam fent utoljára, azóta lehet változott.) Ha jól tudom lehet rá ügyeskedni magyar feliratot is, de ebben nem vagyok biztos, nekem nem volt rá szükségem.

HBOGO- eredeti és magyar szinkron is válaszható, feliratoknál szintén.


-Ha mindenképpen kell a magyar felirat, és nem akarsz vele trükközgetni, akkor egyértelműen az HBOGO-t ajánlom.

-Ha pedig nem feltétlenül kell magyar felirat, vagy nem bánod, hogy nem 1 kattintással lehet előhozni, akkor a választék alapján mérlegelj.

2018. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pep e ***** válasza:
Majdnem az összes Dvd film ezen az elven működik.
2018. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!