Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Háborús témájú anime?

Háborús témájú anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fent említett, témában tudnátok írni nekem pár címet? Olyanokra gondolok, mint pl. a Kantai Collection, Strike Witches, Girlz und panzer, de jöhet Girl's last tour féle is, vagy akár Violet Evergarden-hez hasonló is. A lényeg az, hogy valamilyen módon kapcsolódjon a háborúhoz.

Korhatár lényegtelen. Nekem legalábbis az, de ha párom (fujjogva, de) végignézte a Deadspace-t, akkor szerintem jöhet bármi. Filmek is jöhetnek, azaz 1 részes , óra felettiek.


Amit már láttam:

-Girls und Panzer

-KanColle

-Strike Witches

-Girl's last tour

-Sentou Yousei Yukikaze

-First squad: moment of truth


Hasonló is jöhet, mint a Hitsugi no Chaika, ahol nem konkrétan a háború a téma, de pl a főhős fegyvere onnan való, jelen esetben egy sniper. Persze ezeket csak a háborúsok után, de megnézzük.


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. márc. 17. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Youjo Senki Joker Game - én nem láttam ezeket, de elvileg ilyenek.


Láttam és szerintem neked is tetszene: 91 Days

Hotaru no Haka


Ez nem teljesen olyan amit te keresel, de szintén háborús témájú (+ scifi/mecha): Code Geass


Ez nem háborús, de hasonlít a Girl's Last Tour-hoz és baromi jó: Made in Abyss

2018. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


Ígéretesnek tűnik mindegyik.

2018. márc. 17. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Heavy object.
2018. márc. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alderamin on the Sky

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri (2 évad)


+ ezt az oldalt ajánlom

[link]

2018. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egyenlőre csak képeket néztem (leírásokat szándékosan nem), de jónak tűnnek. Szerintem a Gate-el kezdem majd, a képeken modern és régebbi kor (kardos) katonái is feltűntek, kíváncsi vagyok mi is ez!

2018. márc. 19. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:

A GATEet csak ajánlani tudom.

Olyasminek mondanám, mintha a modern katonaságot küldenék vissza a középkorba. (Tankokkal, Harci helikopterekkel, Modern fegyverekkel).

Amit még háborús témában ajánlanék:

- Oda Nobuna no Yabou

- Owari no Seraph (Emberiség vs Vámpírok)

- Princess Principal

2018. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!