Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars VIII. végén...

A Star Wars VIII. végén hányan maradtak Ellenállók?

Figyelt kérdés
Kb., vagy hogy ti mennyi Ellenállót képzeltek el? És szerintetek mi fog a IX. részben történni?

2018. márc. 19. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sokan maradtak a film végére.(Max. 15en vagy annyian sem.)


A kilencedikben szerintem benne lesznek azok, akiktől az Ellenállás segítséget várt.

Kylo visszatér a jó oldalra.(a film végén) Leia meghal és még talán Rose vagy akár Rey is. Poe lehet az Ellenállás új vezetője.

Snoke szerintem már nem lesz benne. Az is lehet hogy most a két film között lesz jó pár év a történet szerint.

Benne lehetne pár karakter a Lázadókból.(szándékosan nem írom le kikre gondolok, nem szeretnék Spoilerezni.)

2018. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy miért halna meg Rey? Előbb fog bárki más meghalni, mint ő. Hiszen ő az utolsó ismert Jedi a galaxisban, valszeg ő Jediket fog kiképezni szerintem
2018. márc. 20. 06:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert ez lenne kb. az egyetlen váratlan befejezés. Illetve az is lehet hogy Rey halála miatt fog Ren újra a jó útra térni. Hiszen vmilyen kötődés van a karakterek között, mindketten átakarja állítani a másikat a saját oldalára.
2018. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hányan maradtak? Kevesen. Mindössze annyi akik elfértek a Sólymon. Név szerint: Rey, Poe, Finn, Rose, Leia, Chewie, Connix hadnagy, vagy 5-10 egyéb katona meg pár porg. :D


A Lázadókból szerintem senki nem lesz benne, miért lennének? Az vagy 30+ évvel a VIII. rész előtt játszódik, addigra az összes karakter aki túlélte minimum középkorú de inkább öreg vagy halott. (SPOILER) Kire gondolsz egyébként, Ahsokára, Sabinera, Ezrára? Esetleg Hera? Más nemigen lehet... Zeb visszavonult Kallussal a bolygójukra, Rex és Wolffe (ha beleszámoljuk a klónok kétszeres sebességű öregedését) kb. 120-130 éveseknek kellene lenniük, mindketten tuti halottak, a többiek meg elég érdektelenek. Ez a négy karakter lehetne, de ebből Ezra eltűnt (és az sem kizárt hogy ő Snoke), Hera szerintem letette a lantot, Ahsoka már öreg, Sabine meg szerintem nem passzolna a képbe, szóval kétlem hogy bárki szerepelni fog a Lázadókból.

2018. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Jah, tudjátok Rian Johnsontól miért vették el a SW IX rendezését? Miután "kirúgták", elspolierezte, az volt a terve, hogy Luke és Rey egyszerre hal meg a 9. részben és tartotta magát az elképzeléséhez. A főnökasszonynak meg ez nem tetszett, úgy h repült a rendező úr.
2018. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Spoiler!


Igen rájuk gondoltam. Igazából Hera és Ahsoka nem emberek. Nem tudom hány évig élhetnek, de akár tovább is élhetnek mint az ember. Ha ez így van bármelyik visszatérhet és nem is annyira idősen. Ezra és Sabine elég fiatalok voltak a Lázadók végén.(maximum 20évesek).Ha élnek akkor olyan 55körüliek lehetnek. A többi szereplőt én is kizárom a Lázadókból.

Az 100% hogy Hera még élt a Zsivány Egyes idején. És a hajóját is lehetett látni a filmben, tehát még harcolt a Birodalom ellen.Ezra eltűnt.Ahsoka és Sabine Ezrát mentek megkeresni azt hiszem.

Nem tudjuk a 8filmben Leia kiktől várt segítséget! Ismeretlenek elvileg, ha benne lesznek a köv.filmben akkor az is elképzelhető hogy a 4karakterből legalább 1, ehhez a szövetséghez tartozik.

2018. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Jah, tudjátok Rian Johnsontól miért vették el a SW IX rendezését? Miután "kirúgták", elspolierezte, az volt a terve, hogy Luke és Rey egyszerre hal meg a 9. részben és tartotta magát az elképzeléséhez. A főnökasszonynak meg ez nem tetszett, úgy h repült a rendező úr."


Gratulálok, mindent amit itt állítasz téves.

2018. márc. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!