Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem van sok hasonló...

Csak szerintem van sok hasonlóság az Így jártam anyátokkal (ban) és a Jóbarátokban?

Figyelt kérdés

Az alapsztori is egyezik, de a karakterek is.

Ross=Ted

Marshall=Chandler

Lily=Monika

Barney=Joey

Robin=Rachel

Egyedül Phoebe nincs lekoppintva, de a többiek nagyon hasonlóak. Olyan, mintha az Így jártam anyátokkal egy elcsépelt,modern, kevésbé vicces változata lenne a Jóbarátoknak.

Csak nekem tűnik így?


2018. márc. 20. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hasonlóságok,de azért én koppintásnak nem nevezném.
2018. márc. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető, meghatározó a műfajban a Jóbarátok. És bizony van benne sok hasonlóság. Csak bele vittek egy másik háttér történetet. A Big Bang többet nyúlt az etalontól. És a következő sitcom is nyúlni fog. Ez egy sablon műfaj. Ha egyet láttál már, nem lesznek újak a viccek.
2018. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem az Agymenők viccesebb, mert ott a szereplők egyedibbek. Viszont a IJA-ban vannak egész részek, amik ugyanolyanok mint a Jóbarátokban.

Lehet, hogy csak én vagyok másabb, de amikor az Agymenőket vagy más ilyen sitcom sorozatot nézek nincs olyan érzésem, mintha a Jóbarátokat nézném gyengébb változatban,csak az Így jártam anyátokkal ilyen.

2018. márc. 21. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy írták a sitcomokra jellemző, hogy mindig ugyanaz a karakter típusok vannak.

Viszont az Így jártam anyátokkal már túlságosan is lopott, lásd Marshall és Lily esküvőjét, amikor Barney adja össze őket.

Elején volt potenciál az ÍJAba, de végére rájöttek bármit csinálnak, ígyis-úgyis nézik őket.

2018. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azért elég fura lenne Marshallt és Chandlert vagy Robint és Rachelt egy kalap alá venni, mert a személyiségükben egyáltalán nem hasonlítanak egymáshoz.
2018. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!