Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rick and morty rejtett történe...

Rick and morty rejtett története? Van eggy tippem többi lent.

Figyelt kérdés

Nemtudom pontosan hogy mi lehet a "rejtett története" de van eggy tippe.(előre szólok hogy nem helyesíràsi versenyt jöttem nyerni es gyorsan írok szóval lesznek hibàk) történet:van eggy amerikai nyugdíjas alkoholista tudós Rick Sanches akinek meghalt a felesége és az alkoholba menekült, és elhagyta a lànyàt és családját.

Aztàn eggy nap visszament a csalàdjàhoz.

Az folytonos részegsége és agyi problémài miatt eggy àlomvilàgban él és az unokàjàval jàtszik a garàzsban àllandóan.

Űrlényeket halucinàl és van eggy csomó képzelet beli baràtja pl:. Fogaskerék robot,sas ember stb.

A lànya az unokàji nem akarja elmondani neki hogy csak kèpzelődik mert nem akarjàk megbàntani, a lànya fél hogy megint elhagyja és egyedül marad.

A férje pedig utàlja rick-et mert csak teher a hàtàn.szerintem rick eggy érzékeny alkat, mert az eggyik részben meghallotta hogy jerry és a felesége azon veszekednek hogy miatta kerülnek folyton bajba.

De rick ekkor részeg volt és azt hitte hogy eggy màsik bolygón vannak (pedig othon voltak és rick szét volt csapva es ez nem tetszettvjerry-nek)és rick elhatàrozta hogy elmegy és felaggya magàt a fejében elképzelt "űr rendörségen" de valójàban csak megszökött.


Nekem valami ilyesmi sztori ugrott be, és bocsànat hogy pàr mondatban rosszul fogalmaztam csak siettem)


Nektem mi a véleményetek mi lehet a hàttér sztori?



2018. márc. 23. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, és tetszik is. De mivel szomorú leszek tőle, ezért továbbra is azt gondolom majd, hogy Rick csak egy zseni s***fej.
2018. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bamboochatheone ***** válasza:
100%
C137-es Rick az univerzum legokosabb lénye. Mivel ennyire okos lehetetlen hogy minden csak képzelet legyen. Plusz sokszor van hogy emberi(értsd, nem földönkívüli) cselekvésekben is részt vesz a családdal.
2018. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szinte minden kitalált történetre rá lehet húzni egy ilyet. Vagy, hogy mikor meghalt a felesége és a lánya, akkor ő is kómába kerül és a többit már csak képzeli. De ezt bármibe bele lehet magyarázni. Pl. Kalandra fel, Pokémon.
2018. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sőt lehet a walking dead is Rick álma mert kómában van🤔 (hmm ezek a Rickek).

Remélem azért nem ez lesz a Rick és Mortyt vége mert akkor sírva fakadok.

2020. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!