Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Inuyasha-ban a 7 harcos...

Kerhalish kérdése:

Az Inuyasha-ban a 7 harcos közül akinek bejön Inuyasha az férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
Én az animét nézem és abból (egyenlőre) nem derül ki.

2018. márc. 26. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az férfi.
2018. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Ha tudsz egy kicsit angolul akkor olvasd el ezt. vagy chrome-on fordítsd le az oldal.

[link]

2018. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Animékben alapszabály, hogy akiről eslőre nem tudod eldönteni, hogy nő-e vagy férfi, az férfi.
2018. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz. :D

Eddig minden Animében amit láttam volt legalább egy olyan karakter aki lánynak néz ki még is férfi.

Ilyen például a Naruto-ból Haku.

2018. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő férfi, csak kicsit túlhangsúlyozták, hogy homoszexuális és nőiesen viselkedik, ezért kapott női hangot az eredeti változatban (ha magyarul nézed, abból is kiderül, hogy férfi, mert férfi szinkronhangot kapott).
2019. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jakotsu egy homoszexuális férfi. Nekem rögtön lejött elsőre. Kinézetre valóban nőies.
2020. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Animékben alapszabály, hogy akiről eslőre nem tudod eldönteni, hogy nő-e vagy férfi, az férfi."


Azért akad kivétel! Pl a Yashahime-ben Towaról először azt hittem, hogy fiú! :D Aztán mégis Sesshomaru lánya.


Jakutsu homoszexuális férfi, igen.

2023. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!