Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The 100/Visszatérők, csak...

The 100/Visszatérők, csak engem szomorított el nagyon Lexa halála? Vannak akik szerint még nagyon cuki páros volt Clarke-al?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem ritkán hat meg sorozat/film, de Lexa halála, és úgy az az egész rész eléggé "megrázott". Emlékszem akkoriban nagy Clexa fan voltam én is, de az eddigiek alapján Clarke-ot mondhatni megutáltam :% Ő tényleg Wanheda, akivel eddig összejött az rip :D (remélem Niylah nem lesz köztük <3)


Utálom ha meglátok egy ilyen kérdést xd, mindig eszembe jutnak emlékek, és nézném már az új évadot, de még 1 hónpap :/

2018. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Esetleg meséld el az egész sorozatot a kérdésben! Aki nem látta még, ahogy én sem, kvára nem örül neki hogy előre tudja a történéseket.

Erre figyelj!

2018. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen oldal, itt kérdéseket tesznek fel. Tudlak sajnálni ha még nem láttad. Van az úgy.
2018. márc. 27. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

"The 100, csak engem szomorított el ez a dolog? SPOILER"


ennyi elég lett volna a kérdésbe, a többit leírtad volna a kiegészítésbe és senkinek nem lenne problémája.

2018. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is nagyon sajnáltam az egyik legjobb karakter volt

viszont aminél én még rosszabbul éreztem magam az jasper halála meg amúgy ahogy a 3-4. évadba viselkedett pedig a kedvencem ő volt :(

2018. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jasper nekem nagyon unszimpatikus lett ezzel a leszarok mindent viselkedéssel. Szegény Montit sajnáltam nagyon akkor.
2018. márc. 27. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:

engem nem lepett meg sőt várható volt pont ugyanúgy mint lincoln halála.

mivel mind a ketten sokkal jelentősebb szerepet kaptak más sorozatokban,ezért csak a megvalósítás volt kérdéses,hogy hogyan fogják kiírni őket.

2018. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Horika02 válasza:

Mikor várható a 4 dik évadnak a magyar szinkrona?

Köszi

2018. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is nagyon elszomorított Lexa halála. Nekem ő volt a kedvencem. Nagyon szorítottam, hogy összejöjjenek Clarke-kal. Amikor megtudtam, hogy a Lexát alakító színésznő állandó szereplő lesz az FTWD-ben nagyon elkeseredtem, tudtam, hogy mire számíthatok. Elég érdekes halála volt. Egyszerre találom szépnek(amennyire egy halál lehet szép) és értelmetlennek. Szép, mert előtte nagyjából összejöttek Clarke-kal, és vele volt amikor meghalt. Értelmetlen, mert utálom Titust és nem tudom, nincs túl sok esze ha a parancsnok szobája előtt próbál lövöldözni. Nem tudom, hogy ezt hogy gondolta. A halála amúgy nagyon megrendített, pedig általában nem szokott, nagyon szép halált halt, csak lehetett volna több értelme a halálának.
2018. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!