Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki fog meghalni a...

Szerintetek ki fog meghalni a Bosszúállók: Végtelen háborúban?

Figyelt kérdés
Ugyebár már rég bejelentették, hogy egy fő karakter meg fog halni. Thor szerintem nem lehet, mert Chris Hemsworth meg akarja hosszabbítani a szerződését a Marvellel, annak meg úgy semmi értelne nem lenne, ha Thor halott lenne. Az olyan hősök, akiknek tudjuk, hogy hátravannak filmjeik, pl. Pókember, Doctor Strainge, Hangya, Fekete Özvegy, Fekete Párduc stb. szerintem biztosan nem halnak meg, mert akkor mi értelme lenne a filmjeiknek. Szóval szerintem nagyon esélyes Amerika Kapitány és Vasember, hiszen Chris Evans és Robert Downey Jr. is ott akarják hagyni a Marvelt... Nektek mi a véleményetek?

2018. márc. 28. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenki meghal a többi megsebesül.
2018. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
a legfeleslegesebb a fekete özvegy meg az íjjász fószer.
2018. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Captain a legesélyesebb, de érte nem kár, úgysem csinál mást, csak frizbizik és akadékoskodik. Valószínűleg Tony is meghal vagy most, vagy a második részben, őt sajnálnám. Azok biztonságban vannak, akiknek még nem volt három önálló filmjük, szóval Thor és Loki sorsa is kérdéses, a többieket nem lenne értelme kiírni a történetből.
2018. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Remélem Loki nem hal meg.. Imàdom a karakterét és magàt a színészt is! Kàr lenne érte :(
2018. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos elég valószínű, hogy Lokitól el kell búcsúznunk...
2018. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hulk, Loki, Vízió nincs benne a második rész Castjába.

[link]

2018. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Vigyázat, spoiler!!!

Meghal: Loki, Pókember, Fekete párduc, Amerika kapitány, a galaxis örzői közül csak a mosómedve marad életben, Skarlát boszorkány, Vízió, Tél katonája, Docktor strange, Hulk

Szörnyű!!! Ma néztem meg a filmet. Azt hittem nem halnak meg sokan. 😢😭😢

2018. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!

"Meghal: Loki, Pókember, Fekete párduc, Amerika kapitány, a galaxis örzői közül csak a mosómedve marad életben, Skarlát boszorkány, Vízió, Tél katonája, Docktor strange, Hulk"

Mi? Se Amerika kapitány, se Hulk nem haltak meg!

2018. ápr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

SPOILER:

Meghal:

* az asgardi túlélő nagy része

* Heimdall

* Loki

* Gamora

* Űrlord

* Drax

* Mantis

* Doctor Strange

* Pókember

* Vízió

* Skarlát Boszorkány

* Bucky Barnes

* Groot

* Sam Wilson

* Fekete Párduc

* Nick Fury

* Maria Hill

2018. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jogilag senki nem fog meghalni mivel valszeg a bosszúállók 4-ben használni fogja valaki Doctor Strange idő visszatekerő cuccát így mindenki túléli
2018. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!