Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Egy régi animációs filmet keresek, amiből csak néhány részletre emlékszem?

Az eleje valahogy úgy kezdődött, hogy egy fiú megölt egy goblint, egy másik törpének egy késével, majd azt vissza adta, és a törp panaszkodott, hogy ez sose jön le és végig ilyen büdös lesz... Asszem a vége fele még mágia is volt benne, és talán egy népet kellett valahova kimenekíteni

Keress kérdéseket hasonló témákban: tündék, varázslat, mágia, goblin, vér, film, animáció

2018. ápr. 2. 00:46  Privát üzenet  

A válasz

Sárkánydárda Krónikák - Az Őszi Alkony Sárkányai

https://www.youtube.com/watch?v=mj5W7grAQ1k

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 2. 01:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahh nagyon köszönöm már borzalmasan régóta kerestem :D

# 2/2Időpont 2018. ápr. 2. 14:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a címe? Keresem egy régi film címét. Története: a főhős örököl playboy nagybátyjától egy hatalmas vagyont. Igen ám, de a bankszámla száma néhány volt barátnője fenekére van...
Keresek egy régi mesét amibe van egy csaj aki be teved egy kastelyba a csávo aki ott van meg tiltja h nehány szobába menjen de a csaj még is be megy es a csavo volt felesegeirol...
Régi kinai filmet keresek! A VHS-re az volt irva hogy Szamuraj Terror de ijen cimen nem talaltam semmit. Nehany jelenet a filmbol. A fohosunk verekszik egy csavoval akinek a...
Keresek egy filmet, de csak néhány dolog rémlik belőle, szerintem 80-90-es években készült, de biztos hogy régi mert kb 15-20éve láttam tv-ben?
Rövidfilmeket keresek! Az egyik rövidfilmben egy régi típusú autóval próbál a sofőr elütni egy békát az úton. A másikban egy férfi eltulajdonít egy autóban ülő kutyát. Az HBO-n...
Mi ez a film? Dokumentum film, nem magyar, kulonbozo kulturaju nepeknel koveti vegig 3-4 ujszulott fejlodeset nehany eves koraig. Allitolag nem regi film. Van benne egy amerikai...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!