Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akame ga Kill mangának mi...

Akame ga Kill mangának mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Még régen megnéztem az animét és most a youtube bedobott egy AMV-t és kíváncsi lettem hogy a mangának mi lett a vége. Esetleg valaki letudná írni? :D

2018. ápr. 2. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:

akamegakill.wikia.com oldalon minden le van írva.


Én csak az animét ismerem, de mikor megnéztem, akkor ránéztem a wikiára, hogy ez az anime is eltér-e a mangától. Olyanokra emlékszem, hogy pl. Tatsumi harcolt Esdeath ellen és nem halt meg a végén, illetve az Incursióval sárkányszerű lénnyé változott és így is maradt a legvégén, plusz talán lett neki és Minenek egy gyereke. Akame kardja elpusztult az Esdeath elleni harcban. A miniszter komolyabb harcra is képes volt és Leonevel harcolt.

2018. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy kisregény-méretű kommentet írhatnék ide, de inkább csak videót kapsz :D Ebben elhangzik minden, amiben a manga és az anime eltér. (Animeweben egyébként egész sokáig lefordították már.)


https://www.youtube.com/watch?v=aVrfiISs00o&t=6s

2018. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!