Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az a helyzet, hogy láttam egy...

Az a helyzet, hogy láttam egy animációs filmet, de nem jut eszembe a címe, és így nem tudom megnézni. Ismerős valakinek a film?

Figyelt kérdés
Ennyire emlékszem: Varázslók vannak benne, akik köveket lebegtetnek, és egy éjszaka valaki szétveri mindegyik kövüket, amik a városuk főterén állnak. Van benne valami boszorkány is, aki meghívja a palotájába a troll vezéreket, és mindet foglyul ejti. Egy kis szerelmi szál is van benne, a főhős azzal csajozik, hogy köveket reptet egy piros kristálybarlangban. A varázslót népének vezérei pedig úgy nézik meg, hogy háború lesz-e, vagy sem, hogy egy gömbbe mindannyian beleraknak valamit, és hogy ilyen színű lesz a gömb, akkor háború lesz, ha meg olyan,akkor nem, és végül azt látják, hogy háború lesz. Úgy emlékszem, hogy a gonoszok, amikor a főhős még kisbaba volt, megtámadták a faluját, de egy ellenséges katona megkímélte az életét, és erre a főhős emlékszik is. Ennyi.

2018. ápr. 4. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Nem ismerem... de kiváncsi vagyok a címére
2018. ápr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!