Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Indie hangulatú filmek?

Indie hangulatú filmek?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresek mint a Frank, Úton, Holdfény Királyság.

Tehát fiatalokról, tinédzserekről szóló "indie hangulatú" filmekre vagyok kíváncsi.



2018. ápr. 7. 09:25
 1/2 anonim válasza:
Hát én sajnos ezekkel sem vagyok teljesen képben és alapvetően annyira sok filmet sem ismerek, mint egyesek, de ha véletlenül még eddig nem láttad, szerintem mindenképpen nézd meg a Hair-t, a Forrest Gumpot, a Benjamin Button különleges életét és a Top Gunt. Jó, tudom hogy ezek is elég régi klasszikusok, de szerintem eléggé meg van bennük az indie hangulat, és rám személy szerint nagy hatással voltak ezek a filmek. És a másik, hogy biztos vagyok benne, hogy mindenki ajánlotta már neked, és nagy valószínűséggel nézted is, de hogyha véletlenül nem, akkor feltétlenül nézd meg a Stranger Things sorozatot, mert nem tudom biztosan, hogy ez mennyire nevezhető "indie hangulatú"nak, de fiatalokról szól, és inkább nem is mondanám rá hogy sorozat, hanem inkább egyfajta életérzés, vagy talán ideológia, esetleg világnézet, mondjuk azt hogy vallás!
2018. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sorozatot tudok: Everything sucks,Stranger things
2018. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!