Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy Havas Jont...

Miért van az, hogy Havas Jont rengetegen utálják, Ned Starkot mégis szeretik?

Figyelt kérdés

Fórumokon,meg itt is olvasom,hogy sok embernek herótja van Havas Jontól,de Ned Starkkal semmi problémájuk,pedig ugyanaz a karakter a kettő. Max annyi a különbség,hogy a sorozatban rossz színész játsza Havast és plotarmoros,de a plotarmor is csak az 5.évadtól van,de Havast már azelőtt is utálták.

Az,hogy a színész rossz,csak egy dolog,mert a könyvfanok között is vannak akik nem szeretik.



2018. ápr. 11. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem azért, mert unalmas a történetszála.

Nedé viszont pörgősebb, mert ott van Királyvárban. Szóval érdekesebb dolgok történne vele.

2018. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
*k
2018. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Egyik se érdekel, csak Dany. :)
2018. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Meghalt Tywin, oda az igazság!
2018. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert Jon az egész sorozatban ott van az "unalmas" karakterével és történetszálálval, Ned padig csak az első évadban, ráadásul neki érdekesebb a története is
2018. ápr. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem utálom, csak már elég volt belőle, unalmas, folyamatosan a vívódásait kell nézni, csak úgy "van", sodródik ide-oda.
2018. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Nálam pont fordítva van. Havas Jont nagyon szeretem, Nedet viszont egyenesen rühellem.
2018. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

mert rettenetesen rossz jon castingja.

egy ellenszenves törpe játssza,sajnos nem egy jó és kedvelhető színész.

teljesen hiteltelen hogy lekardozna bárkit is.

viszont a karakter szerintem nagyon jó,érdekes és időnként badass is.

ned-et meg "kisujjból":) hozta sean bean,nagyon jól alakította,így csak a halála után gondoltuk végig,hogy a karakter egy totojázó naiv fa-sz volt valójában.

de a halála a sorozat történelem egyik legnagyobb döbbenete,mert ilyen még nem volt,hogy a főszereplőt kinyírják.

és a döbbenet is azt támasztja alá,hogy milyen jól volt eljátszva.

mert ha nem lett volna,akkor nem lepődtünk volna meg ennyire,vagy szurkoltunk volna azért,hogy kinyírják.

2018. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
31%
Nem tudom mi bajuk van vele. Én igazából szeretem Havast és a színész sem olyan rossz.
2018. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
54%
Én mindkettőt imádom.Egyáltalán nem értem miért utálják ennyire Jont.Szerintem Kit Harington is megfelelő színész volt ehhez a szerephez.Amúgy a Ramsay Boltont alakító színész is jelentkezett Havas Jon szerepére,és ha megkapta volna,valljuk be ezerszer rosszabb lett volna.
2018. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!