Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok pár animét?

Ajánlanátok pár animét?

Figyelt kérdés
Csak nagyon érintőlegesen találkoztam animékkel,de nagyon tetszett.Láttam hogy szinte minden témáról találok.Engem valami fantasy szerűségek érdekelnének,romantikus szállal de ne az legyen benne a fő lényeg.Vagy valami misztikus ,rejtélyes is jó lenne. :))

2018. ápr. 12. 20:47
 1/5 Trevor. ***** válasza:
59%
Nem láttam sok fantasy animét, így az egyetlen amit tényleg tudok ajánlani: No Game No Life. Fantasy világban játszódó vígjáték, nekem nagyon tetszett. Kezdőként viszont az ecchi (perverz) részek kicsit elijeszthetnek, de emiatt kár lenne kihagyni. Viszont romantikus szál nincs benne. Van egy filmje, ami már drámaibb, a sorozat után érdemes megnézni (annak ellenére, hogy előzménytörténet).
2018. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik első anime amit láttam a Noragami volt, szerintem pont olyan amit te keresel. De a No Game No Life is jó.
2018. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh pont ilyesmiket szerettem volna,köszönöm szépen :))
2018. ápr. 14. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Akagami no Shirayukihime

Ayashi No Ceres

Ghost Hunt

Wellber no Monogatari

2018. ápr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZsozsiCat válasza:
Én a Sword art online-t ajánlom, nekem az tetszett már kijött kettő évad is. van benne szerelmi szál, és kb az egész egy fantasy videójátékban játszódik. Szerintem eléggé hasonlít a no game no life ra
2019. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!