Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kánon Star Warsban ki a...

A kánon Star Warsban ki a leggonoszabb karakter?

Figyelt kérdés
Ki a legmegátalkodottabb, legelvetemültebb, legelemibb gonosztevője az eposznak szerintetek? Az összes kánon karakter játszik, tehát esetlegesen a TCW, a Lázadók, illetve az új filmek szereplői is. Szerintetek ki eddig A nagybetűs gonosz a szériában?

2018. ápr. 18. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Uralkodó.


A saga-ban az első megjelenésétől kezdve egy igazi számító, manipulatív r*hadék. Soha nem láttuk még csak jelét sem, hogy létezne jó oldala ennek az illetőnek.


Ezt a karaktert remélem a későbbiekben sem bolygatják majd valami gagyi eredettörténettel, úgy jó, ahogy van.

2018. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
évek óta megvehető könyvben,részletesen megírt eredet története van sidiousnak és a mesterének,ami nem mellesleg az egyik legjobb sw könyv.
2018. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ami mellesleg nem kánon, azaz nem számít, mivel nem része az univerzumnak. Egyébként olvastam, de már abban is r*hadék az elejétől fogva. Én arra gondoltam, hogy ne derüljenek ki erőltetett baromságok a gyerekkoráról, például hogy verte a fater, meg ilyenek. Vagy hogy megették a szüleit a sithek és ezért lett ő is sith. Mint mikor a zseniális Hannibal Lecter kapott egy nem annyira jó, de legalább teljesen felesleges eredettörténetet.
2018. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

james lucano biztosan díjazná ha olvasná,hogy a ki tudja meddig írt könyve az elvégzett munkája úgymond "nem számít".

végülis csak az egyik leghíresebb sw író.

2018. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztában vele, hogy műve nem része a Star Wars hivatalos univerzumának, ha esetleg mégis panasza lenne, azt nyújtsa be a Disney-nek. De szerintem elfogadta, megbékélt ezzel a ténnyel, mivel azóta is ír nekik.
2018. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

de nem ugyanaz a műfaj a-nem számít.

és megint más a-nem része.

utóbbi már érthetőbb.

egyébként meg az olvasó dönti el,hogy számára mi része a történeteknek a megjelentek közül,nem pedig valaki más pl a dizninél valaki.

2018. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít, mivel nem része. De a Disney dönti el szerencsére. Ettől függetlenül lehet szeretni, szerintem is jó volt.
2018. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Katheleen Kennedy :D
2018. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

valóban:)

ha valaki főgonosz akkor az ő.

2018. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Darth Plagueis mestere. Annyira megátalkodott, elvetemült és elemi gonosztevő, hogy még a Disney sem merte akárcsak a nevét leíratni a kánonba.
2018. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!