Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Zack és cody élete a fedélze...

A Zack és cody élete a fedélzeten "dupla csavar" című epizódjában kik a magyarhangok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elsőre kicsit futcsán hangzik, de ebben a részben egyben van a Zack és cody élete a fedélzeten, a varázslók a waverly helyből és a Hannah Montana. Általában a Disney sorozatoknál ha van egy vendégszereplő másik sorozatból akkor a szinkronhangja is más. Emlekszem amikor először láttam nagyon furcsa volt. Az lenne a lényeg hogy azt tudom hogy a Zack éd cody élete a fedélzeten szereplőinek szinkronhangjai ugyanazok mint múgy is, viszont nekem a varázslók a waverly helyből kellene nekem Alex, Justin és Max magyarhangja. A különkiadásban Hannha Montananak ugyanaz a hangja mint a sorozatban viszont a barátjának (azt hiszem az a neve hogy Lili) nem tudom. Jelzem nem a sorozatbeli szinkron érdekel hanem az, ami ebben a különkiadásban van. Válaszokat előre köszönöm!

2018. ápr. 19. 07:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést nem külöbkiadást akartam írni a kulcsszavakhoz hanem hogy különkiadás.
2018. ápr. 19. 07:30
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést az epizód címe "dupla keresztezés"
2018. ápr. 19. 10:17
 3/3 H1998 válasza:
Pontosan ugyan annyi utána nézéssel te is meg tudnád találni mint bárki más. ;)
2018. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!