Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Emilia...

Mi a véleményetek Emilia Clarke-ról mint színésznőről?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek színészi tehetségéről, játékáról, hitelességéről, mennyire tetszenek az alakításai, a szerepei? Melyik a kedvenc alakításotok tőle?

2018. ápr. 20. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Elég jó.
2018. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Színésznőként átlagosnak mondanám. Nem tehetségtelen, de azért elég messze van mondjuk egy Kirsten Dunsttól...
2018. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

A Trónok harcában nagyon rossz, egyáltalán nem való neki az a szerep.

Romantikus vígjátékokban, ahol kvázi magát kell csak adnia, ott jó.

2018. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
57%
Nekem a kedvenc alkításom tőle a trónok harcában van, ő a kedvenc szereplőm benne, előző kommentelővel ellenkezőleg szerintem neki való az a szerep, véleményen szerint jól eljátsza Daenerys Targaryent. (Aki olvasta még a könyvet az is így gondolhatja.) Szerintem egész jó szinésznő, lehet, hogy nem olyan ismert mint Angelina Jolie, de nekem így is ő a kedvenc színésznőm.(az előző kommentelővel megint ellentétben dunsztom sincs ki az a Kirsten Dunst.) Tehát összegezve szerintem jó színésznő.
2018. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem sok mindenben láttam, vagy nem ismertem fel.

A Trónok harcában nem tudom milyennek kellene lennie könyv alapján.

Elmegy, de azért nem gondolom, hogy a regényben is mindig kb. fapofával tűri akár szárazon se**berakják, akár meghal a gyereke.

Sarah Connornak viszont egy vicc volt, azok után, hogy a korábbiak milyenek voltak.

Ha már Trónok harca karakter, akkor inkább Lena Headey, aki a sorozatban teljesen jó volt.

Bár talán Emilia hitelesebben hívta papának az öreg terminátort.

Nem mondom, hogy Schwarzi lejátszotta Emiliát, de azért vetekedtek egymással. :D

2018. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Rossz.Ahogy Kit H. is(Havas Jon). Ami igazán kár, mert ők vannak főszerepben.
2018. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Szerintem jó, még mindig százszor jobb mint én:D
2018. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!