Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Viszkisben a lány végül mit...

A Viszkisben a lány végül mit csinált a pénzzel, amikor a Viszkis börtönbe került?

Figyelt kérdés
Ugye van az a jelenet, hogy a főszereplő egy nagy rablás után rábízza a zsákmányt a barátnőjére, Katára, hogy vigyázzon rá. Utána nem sokkal börtönbe kerül, és mikor megkérdi, Kata azt válaszolja, hogy az a pénz már nincs meg. De hova tűnt? Nekem nem derül ki egyértelműen a filmből. Az oké, hogy látszott, hogy a csaj feltűnően jól öltözködik, meg óriási gyöngysor van a nyakában, de mindet elköltötte volna?
2018. ápr. 20. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyasmi , de ez fantázia mert az a csaj a valóságban jó körülmények között élt és rég kidobta Ambrust mire az sittre került . Van pár marhaság a filmben az egyik a nyomozó személye mert Ambrus ügye több csoporthoz került az és más tartóztatta le és szökése után több osztály foglalkozott vele szociális előadó sem egy azon személy volt .A robogós jelenet amatőr , azt megjátszhatták volna hogy a postások feltartóztatják és ő egy ETZvel menekül az üldözők robogóval , felbukik és a sisakkal kibombáz párat aztán huss .
2018. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a film nem mindenhol fedi a valóságot, de arra vagyok kíváncsi, hogy a film története szerint hova lett az a pénz. Mert számomra ez nem tiszta.
2018. ápr. 21. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Lényegtelen , a csaj más pacákkal elherdálta .
2018. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem meg az érdekelne, miért nem a legközelebbi határállomáshoz ment, ami a szlovák-magyar határt jelenti. Államközi egyezmény, kiadatási?
2018. máj. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ott nem tudott volna elvegyülni azt a nyelvet nem beszéli és arra a nyugati országok felé biztosabb a kijutás .
2018. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos odaadta az árváknak.
2018. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!