Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a horror filmnek?

Mi a címe ennek a horror filmnek?

Figyelt kérdés

Még régen amikor kicsi voltam láttam az ismerőseinknél.


Szóval a story valami olyasmi, hogy:

Egy család beköltözik egy házba/ nyaralnak/ megveszik/ öröklik... és a ház el van átkozva. A tükörben más látszódik, mást mutat. A fali képeken az emberek életre kelnek. Az előző család tagjai, és felmásznak a falra, plafonra és ott mászkálnak, meg forgatják a fejüket. Meg olyan is volt benne, hogy az apa a késsel aprította az ételt, és a kezét is belevágta. Meg olyan rész is volt benne, hogy a feleség elvágta a férje torkát, hogy ne fulladjon meg, és így lélegeztette. Meg még a ház falai mögött, a ház alatt ilyen kis törpe szerű lények voltak, akik lekötözték a gyereket, meg az embereket, és elvonszolták őket.


Megnéztem a Ház az erdő mélyén, meg az utolsó hát balra c. film előzetesét, de nem hinném, hogy azok lennének.


Ötletek, mi lehet a film címe?

Válaszokat köszönöm! 17/f.



2018. ápr. 22. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Tipp:


Dakrness - A rettegés háza (The Darkness, 2002).


[link]

2018. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!