Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most vége van akkor a Narutonak?

Most vége van akkor a Narutonak?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy van ez az egész.. Volt a Naruto seventh hokage, amit masashi kishimoto irt. utana a folytatasa a boruto next generations manga? Az anime melyiket követ? Nem értem ezt az egészet, mi mi után jön. Lesz belőlük anime stb? Légyszives vázoljátok már fel nekem .. nem értem.

2018. ápr. 24. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A boruto next generations fillerekkel indított (azaz olyan részekkel, amiket ők írtak, nem a mangán alapulnak), de nemrégiben kezdte el a manga feldolgozását is. Azért csinálták így, mert a manga havonta jelenik meg, és kellett az az idő, hogy sok fejezete legyen, legyen alapanyag.
2018. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugyanaz a pali írja mint eddig? kishimoto?
2018. ápr. 27. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Boruto Naruto és Hinata kisfia, az ő életéről és csapatáról, barátairól szól. A Naruto után játszódik. De nézd, van wikipédia oldala magyarul IS :)


[link]

2018. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem Kishimoto írja, de közre működik.
2018. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.. köszike :) Nem lesz már benne semmi érdekes.. gondolom.. :(
2018. máj. 16. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól sejted...
2018. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, Ukyō Kodachi csak meglovagolja a Naruto színvonalát. És a legjobb az egészben az, hogy ezt a szemetet nemcsak, hogy nem Kishi írja, de állítólag még csak nem is ő illusztrálja.

Elég szomorú, hogy lehúzza a Boruto a Naruto színvonalát, azt hiszem ennél azért többet érdemelne.

2018. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!