Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ilyen filmet?

Valaki tud ilyen filmet?

Figyelt kérdés
Tanár- diák szerelem lehetőleg happy end legyen de az se baj ha nem. Vagy Rossz fiú és szerényebb lány? Vagy idős pasi és fiatal lány szerelméről valaki tud jó filmet ajánlani? Előre is köszönöm :)

2018. ápr. 24. 23:31
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Nő a baj

Red Red2

Feketék Fehéren

Kiscsávó

2018. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Apa ég!
2018. ápr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem egészen ilyenre gondoltam.. Sőt😌😌 de azért köszönöm
2018. ápr. 25. 02:26
 4/23 anonim ***** válasza:
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a fittyfenéért ilyen népszerű ez a ,,rosszfiú-aranyos csaj" felállás? Ha tehetném, betiltanám az összes ilyen filmet, mert rombolja a lányok ízlését, és ez az oka annak, hogy a jólelkű srácok egyedül szomorkodnak. Köszi, hollivad! -.-
2018. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint azért mert mikor van az adott rossz srác általában,azt általában jó látni hogy megtudja változtatni a szerelem jó irányba. Félre ne értsd szeretem azt a felállást mikor jó fiúról van szó csak abba nem mindig nem minden esetbe van izgalom(nem 18+ ra gondolok az izgalom alatt).Meg persze jó látni azt a tipikus jeleneteket mikor ketten vannak a fiú udvarol a lánynak a maga módján a lány meg ilyenkor elpirul. Példának lehetne venni A rettegés című filmet. Tudom az nem egészen ilyen de mégis.. :D
2018. ápr. 25. 15:12
 6/23 A kérdező kommentje:
Igazából mindkét felállást nagyon szeretem.. Csak azt nem amikor már túl nyálas a film. Az nem egészen az én stílusom. Romantikus és izgalmas. Ez a jó szerintem nem csak szimplán egymás felfalása.
2018. ápr. 25. 15:14
 7/23 anonim ***** válasza:

,,csak abba nem mindig nem minden esetbe van izgalom"


Na, erről pofáztam. Neked is mossák az agyad. Nem baj, majd sírni fogsz te még a ,,jófiú" után, ha elkalapált a te kis ,,rosszfiúd".

2018. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De nem egészen érted mire próbálok célozni :D Többször is kiemeltem amúgy, hogy én mindkettőt nagyon szeretem. A rossz fiú alatt kérdéses, hogy te mit értesz "rossz" alatt meg, hogy én és, hogy a többi ember mit ért "rossz" alatt. Emellett filmről beszélek nem a valós életről. Nyilván én is örülnék egy olyan srácnak aki kedves féltene óvna és a többi. Barátnőmmel néha beszélünk arról milyen jó is lenne ha iskola után egy fárasztó nap után találkoznánk és megölelhetnénk egymást elmennénk sétálni közös programot szervezni meg ilyenek :D .Szóval remélem nem értesz nagyon félre. Nekem nincs bajom a jó fiúkkal épp ellenkezőleg. A rossz fiú alatt meg én azt értem,hogy nem bunkó a lánnyal és mindenki mással, hanem bármi áron megvédi a lányt, képes apró izgalmas dolgokba bele vinni a lányt amibe a lány eddig mégcsak bele se mert gondolni, hogy megtegye. Szenvedélyes. És igen tudom most jöhetne az, hogy "mind erre képes egy jó fiú is" és én ezt értem is.. De még is másabb. A jó fiúk között tudom, hogy vannak olyanok is akik nem lihegnek itt folyton a lány nyakába. De mindegy is remélem kicsit sikerült jól leírni a vélemyénem érthetően mert tudom kicsit össze vissza írtam 😅
2018. ápr. 25. 16:40
 9/23 anonim ***** válasza:
És miért bajod az, ha egy fiú a lány nyakába ,,liheg"? Ragaszkodik, szereti akkor. Ja, csak nektek ez nem kell, időnként beszéljen úgy veletek, mint egy utolsó szardarabbal.
2018. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindegy, úgy csináljátok, ahogy akarjátok. Csak akkor ne sírjatok 30 évesen, három gyerekkel a nyakatokon, hogy lelépett az az idióta és egyedül vagytok.
2018. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!