Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire ijesztő a FEKETE...

Mennyire ijesztő a FEKETE RUHÁS NŐ?

Figyelt kérdés

mennyire lenne ijesztő egy 14-15 éves fiúnak aki nem túl jártas a horrorban

mi a véleményetek a filmről? érdemes megnézni?



2018. ápr. 28. 08:35
 1/9 HalkHogen ***** válasza:
100%

Rettentően!!! :D


Amúgy nem, simán megnézheti. Nem egy hentelős film.

2018. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

En 12 éves koromban lattam ezt a filmet lanykent :) (elég is volt, mert unalmas volt) szerintem megnezheted, nem fog a lelkivilagod sérülni :S

14/L

2018. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2018. ápr. 28. 09:32
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

beszarsz, kiscsávó.


nézd meg a Más világ és az Árva című filmeket is, kezd ezekkel az alapozást.

2018. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, megnéztem és tényleg nem volt iijesztő
2018. ápr. 29. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én 30 éves létemre csaknem pszichiáterhez kerültem ettől a filmtől... Bennem rohadt mély sérülést csinált, most se gondolok rá vissza szívesen, még attól is kirazott a hideg, hogy olvastam a kérdésben a címét.

Semmi extra nem volt benne, minden szart megnézek, de tényleg, de ez valamiért megborított. Mai napig nem tudom miért. De rühellem ezt a filmet.

2019. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan mély sérülést okozott benned?
2020. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg nem egy ijesztő film, DE a legvégén az utolsó jumpscaretől rendes kirázott a hideg. Nagyon rég nem sz*rtam már be ennyire egy hangtól. (Erről beszélek: [link]
2023. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, a linket bizony meg nem nyitom. 🙈 Ezt a jelenetet, amit írsz, konkrétan csukott szemmel "néztem", es pont csak a hangokat hallottam. Fejhallgatón. Ez ütötte be az utolsó szeget a filmnek nálam. Láttam sokkal fosatósabb filmeket ennél, sőt. De ez... Valamiért mégis más. Azóta se gondolok rá szívesen. Ja.
2023. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!