Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók 3-ban Loki...

A Bosszúállók 3-ban Loki visszatér még később?

Figyelt kérdés
Mi lesz azokkal, akik elporladnak a végén? Meghaltak, vagy másik dimenzióba kerültek? Akinek megvan a képregény, örülnék, ha elküldené nekem a ricsicsi1981@gmail.com-ra?Linknek is örülnék,ahol el lehet olvasni a képregényt.
2018. ápr. 28. 12:30
1 2
 11/19 Züm-züm ***** válasza:
100%
Eléggé lehetséges, nekem már az gyanús volt, hogy Hiddleston, mindenütt promózta a filmet. A karakterről elképzelhető, hogy visszatér, mert a halála eléggé céltalan sőt ostoba volt. Kétlem, hogy a Valhallába kerülés volt a célja. Az is értelmetlen, amit Thanosnak mond, "Sosem leszel Isten" Loki sosem szokott csak úgy szavakkal dobálózni...és nekem meglepően logikátlan volt a cselekedete.....eljátszhatta volna, az átállok Thanoshoz verziót...és miután beépült, később újra a jó oldalra állhatott volna. Így a halála értelmetlen volt. Hiddleston, is egy interjúban pezzegette, hogy azért nem beszélhet Lokiról, mert nagy fordulatok lesznek....sztem ez minden volt csak nem nagy fordulat. Ráadásnak a következő filmből kerültek elő fotók, szó szerint Lokiról, láttam őket. Abban benne lesz.....azt, hogy meddig fogja Tom Hiddleston Lokit játszani, nem tudom...de már többször említette, hogy nem lehet örökre Loki. Viszont két további, hős szerep is érdekelné, Loki mellett vagy után....Britannia Kapitány és Galactus....
2018. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Most már jobban képben vagyok szétesés-szétporladás témában: egy komment szerint a Soul Stone rabul ejti a lelkeket, szóval minden bizonnyal az elporladtak tényleg nem haltak meg, csak valahogyan ki kellene őket szabadítani onnan ;) Áh, nem tudok egy évet várni a folytatásra. Úgyis leforgatták már, jó nekem a speciális effektek nélküli nyers felvétel is, majd hozzáképzelem a részleteket, csak hadd nézzem meg most rögtön.
2018. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom Loki sorsa többeket is aggaszt.Hát igen,kell ő ide szerintem.Az véleményem szerint elfogadható magyarázat,hogy a lélekkő foglyul ejtette őket.Remélem akkor erről van szó,és nem haltak meg.Ennyi közkedvelt karaktert nem lehet csakúgy eltüntetni,azt gondolom.Nem bírom kivárni én se az 1 évet,mert amúgy a kedvenc szuperhősfilmem a Bosszúállók.Most elkezdtem a képregényeket olvasni,megnézem ott hogyan dolgozták fel a végtelen háborút.
2018. ápr. 30. 15:19
 14/19 anonim válasza:
Szerintem akik elporladttak, ők nem is haltak meg, csak valami alternatív dimenzió szerűségbe kerültek. Ha így van akkor tuti, hogy visszatérnek, de azok akik másképpen haltak meg mint pl. Loki hát.. ők már nem valószínű, de kitudja.. Az is lehet, hogy valamiféleképpen rebootolódik majd minden és mindenki élni fog, vagy majdnem mindenki.. A képregényt nem hiszem, hogy szorosan követi a filmes univerzum.
2018. máj. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Olvastam egy kommentben,hogy élet kő is van,úgyhogy elvileg minden lehetséges.Nagyon rossz lesz egy évet várni a folytatásra,nem tudom,hogy bírom ki.A film amúgy jó lett.Ja és még egy kérdés.SPOILER!Banner miért nem tud Hulkká válni szerintetek?Valahol azt olvastam,hogy A Thanosszal való bunyó utón poszttraumás stresszben szenved,és azért.Szerintetek?Elég idegesítő volt amúgy az a rész,a film amúgy nagyon ott volt.
2018. máj. 1. 15:13
 16/19 rodinia ***** válasza:
Loki egy nagyon érdekes, izgalmas karakter volt. Ki kellett írni, mert a Thor filmeknek már kezdetektől nem Thor volt a főszereplője, Loki vitte a poénokat, a fordulatos dolgok is miatta történtek. Tom Hiddleston szerintem inkább más filmekben szeretné megmutatni magát, pesze ő már mindig Loki marad, pedig egy nagyon tehetséges, jól képzett sokoldalú színész. Lokiként max cameo szerepben fogjuk látni, talán a következő részben. Sajnos nem ő lesz James Bond, pedig tökéletes angol titkosügynök lenne.
2018. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Züm-züm ***** válasza:
Csak mielőtt tovább agyalnátok, azért ugye, mindenki tudja, hogy mit csinál a Treserach....és mire képes....univerzumokba, világokba lehet vele utazni...és vajon halálakor miért is villan fel az a kő. Tom Hiddleston, komoly filmekben is szeretné kipróbálni magát? Azt tudom, hogy az Éjszakai szolgálat második évadja készülőben van, de sajnos...más közeljövőben lévő komolyabb szerepről nem tudok. Azt a bizonyos, nem kell aggódni Lokiért dolgot, nem a Twitter oldalán írta, mert nem használja a közösségi médiát évek óta, hanem egy interjúban. Igen, a Thor filmeknek szerencsére, nagy gondja az volt...hogy Hiddleston vitte őket a hátán, Hemsworth helyett. És legyünk tisztában azzal, hogy Loki halhatatlan, szóval vissza fog térni, csak egy kérdés van hátra....Hiddleston lesz az, aki életre kelti. Reménykedem benne, hogy elvállalja.
2018. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Na Lokit jól kitárgyaltuk :) Köszi mindenkinek a kimerítő,részletes válaszokat,okfejtéseket :)Remélem én is,hogy visszajön.SPOILER.A másik nagy kérdésem az az lenne,hogy Banner miért nem tud Hulkká válni szerintetek?Olvastam olyat,hogy a Thanosszal való bunyó után poszt traumás stressze van,meghogy fél,nem tudom mi az igazság.Szerintetek?
2018. máj. 9. 09:49
 19/19 anonim ***** válasza:

Züm züm kommentelő aki ezt írta :


Csak mielőtt tovább agyalnátok, azért ugye, mindenki tudja, hogy mit csinál a Treserach....és mire képes....univerzumokba, világokba lehet vele utazni...és vajon halálakor miért is villan fel az a kő.


Pontosan ezt , hogy érted, mégis mikor történt ilyen ?


Azt is írta valaki, hogy átváltozott egy pillanatra Jégórijássá mikor Thanos eldobta , de én ezt nem láttam ti igen ? Amúgy vajon ha véglegesen meghalna , visszaváltozna szerintetek?

Kérdező, az tuti, hogy láthatjuk a múltból Lokit a kövi filmben, de hogy vissza is lesz hozva a jelenbe...NAGYON REMÉLEM , mert én is Lokifan vagyok :3. Ezt a titokzatos alakot Gamoránál meg a Mesternél, visszanézem, mert nekem nem tűnt fel...Mikor jön az Éjszaki szogálat 2.évada emberek?

2018. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!