Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudom, hogy még csak most...

Tudom, hogy még csak most jött ki a Bosszúállók 3, de engem érdekelne, hogy Loki felbukkanhat-e a következő részben. Sok mindent olvastam, de mindenki elég különbözően vélekedik erről. Szerintetek Loki visszatérhet vagy nem?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézve a szereplőlistákat, ott szerepel Loki
2018. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hűű klassz :DDDD
2018. ápr. 29. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet félrevezetés, hiszen abból a listából kiindulhatsz, hogy a 3. részben kik halnak vagy nem halnak meg. Az ilyenekben nem érdemes bízni.


A 3. részt láttad egyáltalán? Mert csak akkor írom le az én véleményemet spoiler miatt.

2018. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen láttam.
2018. ápr. 29. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, nehogy beszóljanak:

SPOILER

Ugye Thanos megfojtotta Lokit, és ahogy Thor elé dobta, mondta, hogy "Most nem fog feltámadni". Szerintem Loki nem tudott kellően felkészülni, pl ellenben a Sötét Világban. Szerintem ő most tényleg meghalt, nem bújkál sehol, vagy hasonló.

Ha a képregényeket vesszük alapul, ott is meghalt (nem itt és így, felrobbant), de Thor vissza tudta hozni a lelkét Hel-ből.

Még nem tudni, hogy mi lesz Thor karakterével, de talán Siffel (akiről nem tudni semmit jelenleg) ők az utolsó asgardiak.

Épp ezért nem tartom kizártnak, hogyha nyugisabb idők jönnek, Thor megpróbálja visszahozni halott társait.

Amúgy nekem van egy olyan 'teóriám', hogy Loki biztos volt benne, hogy Thanos megöli, bármit mond vagy tesz. Azt viszont nem akarta, hogy csakúgy megöljék, ezért megpróbálta leszúrni (ami valljuk be, gyenge próbálkozás volt), így mondhatni harcosként halt meg, így bejuthat a Valhallába (az elesett harcosok birodalmába), ahol újra láthatja Friggát, és mindenkit.

Szerintem visszatérhet, de nem lehet tudni semmit. Ha visszatér, az súlytalanná tenné a halálát, és mégis jobban örülnék, ha szerepelne még filemkben. :)

2018. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rodinia ***** válasza:
100%
Lokinak volt ideje felkészülni, hiszen az Első bosszúállók idején elbukott. Tudta hogy Thanosnak még felelnie kell. És azért mert kést rántott még nem kerül a Valhallába, hiszen nem asgardi, és ez nem harc volt.
2018. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Emberek is kerülhetnek a Valhallába, volt rá példa.

Kinek mi. Odin-nak így is elég nagy hatalma van még holtában is, könnyen átviheti Hel-ből magukhoz.

2018. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azt észre vette valaki, hogy amikor a film vége felé Thanos beszél Gamorával akkor a kislány mögött áll valaki?
2018. máj. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!