Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes néznem a Marvel filmeket hogy eljussak az Infinity War-ig és értsek minden utalást?

Figyelt kérdés
Valahol láttam erről egy képet nagyon régen amin sorrendben voltak a filmek, de most sehol sem találtam. Tudnátok segíteni, hogy egyáltalán hol kezdjem? (Ha valaki leírná esetleg a DC filmeket is, duplán hálás lennék)

2018. ápr. 29. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Marvel:

[link]


DC:

[link]

2018. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ahhoz hogy az Infinity War-t megértsd nem feltétlenül kell az összes, mert ugye ez most az infinity stonesokról szól amik nem tudom pontosan melyik filmekben jöttek elő, de a Thorban és a Galaxis őrzőiben biztos.
2018. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 az a kiadási sorrend nem a történet beli...

Itt le van írva kronológikus sorrendben (sorozatokkal együtt!!!):


[link]

2018. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én megjelenés sorrendjében nézném végig a helyedben, mert így a legérthetőbb. Minden film szépen egymásra van építve, utalások, stb... Egy sorozatnak sem áll neki az ember a harmadik évad tizenkettedik részénél, csak mert az történetesen egy visszaemlékezés valamire ami az első rész előtt játszódott. Úgyhogy a Vasemberrel kell kezdeni, semmiképen sem az Amerika kapitánnyal.
2018. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Nem tudom, miért van lepontozva, teljesen igaza van.
2021. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!