Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondana valaki par jo szappano...

Mondana valaki par jo szappanoperat (telenovellat) vagy akar torok sorozat is lehet?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezel
2018. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mar lattam ..meg johet
2018. máj. 4. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiralik ask, Elif, Szerelemben hàborúban, Szulejmàn, és a Megtört szívek se rossz.

Aztàn ott van még Az örökség ( La patrona), A fekete özvegy, Ördögi kör, Szalamandra, Csajok, szilikon, ez lesz a paradicsom- és a folytatàsa- Csajok, szilikon, nem ettől lesz paradicsom, Utolsó vérig, Zàrt ajtók mögött, Emlékezz Reina, Corazón valiente, A szenvedélyek làngjai Nekem ezek tetszettek legjobban.

2018. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom sokat segitett bar parat mar lattam amejk a legjobban tetszett kozuluk az a kiralik ask most nemreg fejeztem be jah es a szenvedejek langjai
2018. máj. 6. 18:10
 5/5 anonim válasza:

-Paula és Paulina


-Esmeralda


-Maricruz


-Marichuj a szerelem diadala


-María


-A vihar


-Veronica aranya


-Megtört szívek


-Ana három arca


-Álmodj velem


-Feriha


-Rubi


-Teresa


-A sors útjai

2018. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!