Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Agymenők logikai bakik?

Agymenők logikai bakik?

Figyelt kérdés

Például ott van kapásból Sheldon kopogása. Az első pár részben normálisan kopog, aztán kezdi a hármas kopogását. Új évadok valamelyikében meg egy bele erőltetett sztorival mondja, hogy azért csinálja, mert gyerekkorában rányitott talán az apjára? De akkor is kicsit bénácska, bár nem teljesen hiba.

Vagy egy Penny és Sheldon közti beszélgetés után, Sheldon megemlíti, hogy Penny a nehéz napokban van, felírja a naptárba, később azonban ugyanúgy nem tudja és hasonló poénokat csinálnak belőle.

A legszembetűnőbbet pár napja vettem észre. Mikor Sheldon tanul egy nyelvet, Raj mondja indiül, hogy ami neked jól esik. Később az új évadokban viszont amikor Sheldon kihívást keres, Raj az indi nyelv megtanulását ajánlja, erre Sheldon indiül: "Az meg volt 5 evésen" vagy hány evésen. Raj meg lefordítattja, mondván nem érti?!?!?!


Nem kötekvés, de mivel újra meg újra játszák előbb utóbb feltűnik az embernek, de egyébként nagy kedvencem a sorozat :)


Ti tálaltatok még hasonlókat?



2018. máj. 9. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan kis dolgok :D Mondjuk ha az is lenne, de legalább minden 2-3. részben benne lenne, ezzel nagy feltűnést keltve, de ugyan már :D
2018. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az indiais nincs meg, hányadik évadban volt? A kopogást se, de azt majd megnézem :) Viszont ugye azt nm gondoltad, hogy Sheldon hónapról hónapra írni fogja Pennynek mikor van menzesze? :"D
2018. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen bakik a legjobb sorozatokkal el előfordulnak. Minél több az évad, annál nagyobb az esélye, mert a készítők is elvesznek a részletekben. Ha nem nézné újra az ember, akkor fel sem tűnne, mert az ilyen apróságokra nem emlékszik a néző (sem a készítő), mert csak a jelentős jelenetek maradnak meg. Többek között ezért sem jó többször megnézni egy sorozatot, mert egyre több a csalódás. Kb, mint amikor Amy felvilágosítja Sheldont, az Indiana Jones hibáiról :D


Sokszor láttam már, gyakran nézem a tvben, de konkrétan még nem követtem az eseményeket, ezért nem tudnék ilyet mondani, de sok más sorozat van, amiben vannak logikai bukfencek.

2018. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Sheldonból én pont kinézem, hogy írja. :D És egyszer minek írja be, ha többet nem? Ez olyan mintha egyszer kitakarítanám a lakást és többet soha, tehát az első is fölösleges volt. Ja és fotografikus memóriája van egyébként. Ezt szokta javítani, hogy vizuális vagy mi.

És persze nem nagy hibák, nem kötekszem csak érdekesség. Direkt írtam, hogy nem feltűnő hibák amik zavaróak lennének és szeretem a sorozatot, de csak sikerült félre csúsznia. :)

2018. máj. 10. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!