Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lett durván...

Csak szerintem lett durván lespoilerezve az egész Jurassic World: Bukott birodalom?

Figyelt kérdés
Érdekes, a 2015-ös Jurassic Worldben az utolsó pillanatig rejtegették az Indominust az előzetesekben, most meg minden látványos dolgot az arcunkba nyomnak vagy ötször. Szerintem ezért így már nem is lesz annyira érdekes látni a teljes filmet legelőször, mint anno a Jurassic World-öt.

2018. máj. 10. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez általában minden filmnél így szokott lenni. Ezért én mindig csak az első trailert nézem meg. Így kapok egy kis ízelìtőt, ugyanakkor érdekes és izgalmas lesz a film is.


Nem kötelező megnézni az előzeteseket és tv spotokat.

2018. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Előzetes lényege a spoiler.

Aki nem akar semmilyen spoilert, nem néz előzetest.

2018. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom de szerintem ezt a storyt már unalmas ennyire túltolni. Mindegyik ugyan az csak egy újjab bőr lehúzása a kolbászról semmi extra
2018. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Nem feltétlenül. Az #1 válaszoló jól írta, az a lényeg, hogy egy kis ízelítőt kapjunk az előzetesből, és ne pedig brutál nagy spoilereket, dögivel.

#3 konkrétabban?

2018. máj. 11. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

"#3 konkrétabban?"


Ok szóval Dínós inezmény amely működik már egy ideje és roppant balszerencsés módon elszabadul a pokol nem sokkal hőseink megérkezése után. És van egy gonosz bácsi aki mindenféle gonosz tettet elkövetne a pénzért. Ěs mindíg van egy nagy dínó


Ismerős igaz? Két Jurassic film kivételével az összes erről szól bár azokban is csak minimális az eltérés (csak annyi hogy az intézmény nem működik)

2018. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nincs minden elspoilerezve. Oké, megmutattak pár akciójelenetet, de szerintem lesznek még benne meglepetések.

Bár pont az indoraptor szerintem teljesen érdektelen, ezt már tényleg láttuk múltkor.


Viszont ha azt mutatnák meg, hogy a kiszabaduló dinoszauruszok hogyan reagálnak a külvilágra, az érdekes lenne.

2018. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!