Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen logikai bakikat...

Ti milyen logikai bakikat találtatok Az Útvesztő filmekben? Melyik a kedvenc részetek?

Figyelt kérdés

Imádom ezt a trilógiát, a kedvenc filmem, érdekel ki mit talált a filmben mint logikai bukfenc. :) én ezt:


Mikor a Tűzpróba elején vért vesznek Thomastól, abból már rég ki kellett volna derülnie, hogy nemcsak immunis, de a vére meg is öli a vírust. Ez végül csak a Halálkúrában derül ki Teresa által, de akkor minek dolgozik több száz képzett tudós a Veszettnek, ha erre sem voltak képesek? :D


A másik, hogy a Veszett mi a francért áldozza fel az összes immunis fiatalt, aki a következő generációt jelentené... Persze, szép dolog a gyógymód, sok embert megmenhet, de milyen áron? Nem értem a Veszett logikáját. Kiírtják a "szaporóképes" fiatalokat és megmentik az időseket? Szép lassan kihal az emberiség...


Illetve szerintetek Brenda öccse, George azonos az útvesztőben a falra vésett (és áthúzott) George-al?



2018. máj. 12. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk,hogy egy apokalipszisen átesett világban szerintem senkinek nem jutna eszébe egy ilyen bonyolult és időigényes labirintus tesztes marhaság.
2018. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát igen... :D


Meg amikor menekülnek a Veszettől a Tűzpróbán és Thomas kicsúszik az ajtó alatt. Miért futnak utána, miért nem lőtt rá senki? 2 fegyveres is volt közöttük. Sokkoló volt náluk, tehát baja nem esett volna, csak nem tud elmenekülni. Ehelyett inkább fogócskáznak :D

2018. máj. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!